پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 137223

 
محدودیت‌های ترافیکی روز طبیعت در معابر درون‌شهری
تاریخ خبر : 1403-01-12
     
 
 
     
متن خبر :


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی استان همدان از اجرای محدودیت های ترافیکی روز ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۳ در معابر درون شهری خبر داد.  

به گزارش  پلیس، غلامعلی همایی در تشریح این خبر گفت: در روز طبیعت تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین شامل انواع کامیون و اتوبوس در معابر درون شهری به ویژه راه های منتهی به تفرجگاه ها نظیر بلوار ارم و محور گنجنامه ممنوع است.

وی افزود: کلیه رانندگان وسایل نقلیه حمل بار، از حمل مسافر در قسمت بار خودداری کرده و در صورت مشاهده چنین مواردی توسط پلیس، برابر مقررات راهنمایی و رانندگی با متخلفان برخورد خواهد شد.

همایی بیان کرد: در حوزه درون شهری به طور کلی هیچ‌گونه محدودیت تردد برای وسایل نقلیه وجود ندارد اما در صورت بالا رفتن حجم تردد وسایل نقلیه در ساعات پایانی روز و مضاف بر آن شرایط جوی اعلام شده، در محور گنجنامه و بلوار ارم محدودیت های ترافیکی احتمالی برقرار خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: در صورتی که شهروندان قصد تردد با موتورسیکلت در معابر را دارند علاوه بر رعایت تمامی قوانین حتما از کلاه ایمنی استفاده کنند و همچنین رانندگان از توقف وسایل نقلیه در محدوده تقاطع ها که باعث کندی تردد و انسداد در معابر می شود، جدا خودداری کنند.

وی در پایان از کلیه همشهریان درخواست کرد که برای برقراری در نظم عبور و مرور و جلوگیری از هر گونه تصادف احتمالی ضمن رعایت قوانین از عجله و شتاب خودداری کرده و در صورت بالا رفتن میزان تردد وسایل نقلیه در برخی از معابر صبر و شکیبایی داشته باشند و در نهایت در صورت برقراری هر گونه محدودیت تردد و یا تغییر مسیر در معابر همکاری لازم با پلیس راهنمایی و رانندگی را به عمل آورند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.