پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 17 بهمن 1401

کد خبر : 126859

 
بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا می شود
تاریخ خبر : 1401-07-06
     
 
 
     
متن خبر :


  کبودراهنگ- اکرم حمیدی - خبرنگار همدان پیام :به مناسبت هفته دفاع مقدس بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه در شهرستان کبودراهنگ توسط سپاه ناحیه  اجرا می شود.

 فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ در نشست با خبرنگاران با بیان این مطلب افزودهدف از این هفته یادآوری رشادت ها، زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان و روحیه دفاع مقدس در جامعه بخصوص در بین نسل جوان و انتقال رشادتها به آنها است.
حسین سوری خاطر نشان کرد : برنامه ها باید به گونه ای باشد که بیان رشادت ها، روحیه جهاد و شهادت در طول سال و همیشگی  باشد آنچه باعث موفقیت ما در دفاع مقدس شد و حماسه بزرگ در تاریخ انقلاب رقم زد همین رشادتها و از خودگذشتگی هایی بود که شهدا از خود نشان دادند.
وی افزود: یکی از دستاوردهای دفاع مقدس برای ما که باعث شد مقدس باشد و دفاع جانانه داشتیم روحیه خودباوری بود در جنگ تحمیلی برای اولین بار مردم در کنار نیروهای مسلح انسجام ملی را رقم زدند.  
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ تصریح کرد: صدور تفکر از دستاوردهای دیگر دفاع مقدس بود اینکه دوست و دشمن شناخته شد و عزت ملی برای ایرانیان بر همگه جهان مخابره شد چرا که با خون شهدا و دفاع جانانه یک وجب خاک به دست دشمن نیفتاد.
سوری در ادامه اظهار داشت: در این هفته بیش از ۱۵۰ برنامه اجرایی می شود از جمله افتتاح مدرسه دوکلاسه ، لایروبی قنوات ، افتتاح پایگاه مقاومت، افتتاح خانه محرومین، توزیع ۶۴۰ بسته معیشتی به یاد شهیدان شهرستان، اجرای طرح جهادگران سلامت که از عمده برنامه های این هفته در شهرستان کبودراهنگ است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.