پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 6 تير 1403

کد خبر : 132232

 
روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی ملایر معرفی شدند
تاریخ خبر : 1402-03-04
     
 
 
     
متن خبر :


 ملایر-خبرنگار همدان پیام: در کناربیان موفقیت‌ها، خدمات شاخص، مطالبات و نیازهای دستگاه‌های اجرایی را نیز به  مردم اطلاع دهیدو برای آن راهکار ارائه دهید.

 فرماندار ملایر در همایش روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملایر، اظهار داشت: ده‌ها و صدها اقدام خوب و امیدوار‌کننده در شهرستان ملایر در دست اجرا است که باید توسط روابط عمومی‌ها به اطلاع مردم رسانده شود.

سلمان اسماعیلی در ادامه با اشاره به این مطلب که روابط عمومی‌ها باید راویان صادقی از مطالبات مردم برای دستگاه اجرایی و بالعکس باشند، گفت: شبکه‌های گسترده‌ای در داخل و خارج کشور، لحظه به لحظه با ابزارهای مختلف در صدد ناامیدسازی مردم هستند. وی نقش روابط عمومی‌ها  را درامیدآفرینی و خنثی کردن جنگ رسانه‌ای دشمن برجسته دانست و گفت: دفاع روابط عمومی‌ها از دستگاه اجرایی مربوطه، در حقیقت دفاع از نظام، هویت تاریخی و ملیت است.

اسماعیلی گفت: روابط عمومی‌ها باید نبض جامعه و تصویر مردم را نبست به دستگاه خود بسنجند و مرتب اتفاقات را رصد کنند. پرداختن به اخبار خوب و بیان واقعیت‌ها از دیگر وظایف مهم روابط عمومی‌هاست که باید در سرلوحه کاری قرار گیرد.

گفتنی است: «امین کرمی» روابط عمومی جهاد کشاورزی ملایر و «عباس مرادی» روابط عمومی اداره برق بصورت مشترک رتبه اول را کسب کردند. «علی جافری» روابط عمومی اداره آموزش و پرورش و «داوود احمدی» روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نیز به ترتیب رتبه دوم و سوم را کسب کردند.

روابط عمومی شورای اسلامی اسلامشهر آق گل، شهرداری ملایر، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، دانشگاه ملایر، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره دامپزشکی ملایر نیز شایسته تقدیر شدند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.