1402-08-291402-09-09bool(false) 1402-08-291402-09-09bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 9 آذر 1402

کد خبر : 132327

 
بخش سوخت رسانی مجتمع پارس همدان افتتاح شد
تاریخ خبر : 1402-03-08
     
 
 
     
متن خبر :


 حاجی بابایی: بیشتر تقاضاها در درگاه ملی مجوزها تأیید خواهد شد

بخش سوخت رسانی مجتمع خدماتی رفاهی پارس در ناحیه مرکزی منطقه همدان به طور رسمی به بهره برداری رسید.

مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه  همدان گفت: جمعه 5 خردادماه 1402و با هدف تسهیل دسترسی و رفاه حال هم وطنان عزیز جایگاه پارس ناحیه مرکزی با عرضه فرآورده های بنزین و نفتگاز به طور رسمی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی افزود: با افتتاح این جایگاه، تعداد جایگاه‌های عرضه فرآورده‌ نفتی ناحیه مرکزی به 37 باب و در مجموع تعداد جایگاه های استان به 129 باب رسید.

وی اضافه کرد: اکنون از تعداد کل اشاره شده، 13 باب بنزین، 11 باب بنزین و سی ان جی، 12 باب بنزین، نفتگاز و سی ان جی، 67 باب بنزین و نفتگاز، 24 باب سی ان جی و 2 باب نفتگاز عرضه می کنند.

وی ادامه داد: پارس، مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی بوده و با زمینی به مساحت 23هزار متر و دو هزار و 500 متر زیربنا، دارای 4 مخزن ذخیره‌سازی (2 مخزن 45هزار لیتری بنزین و 2 مخزن 45 هزار لیتری نفتگاز) است. برای راه‌اندازی این جایگاه با احتساب هزینه خرید زمین، مبلغی حدود 30 میلیارد تومان هزینه شده است.

روستایی تصریح کرد: این جایگاه که در مسیر آزادراه ساوه همدان قرار دارد, دارای 8 تلمبه دو نازله (4 تلمبه بنزین و 4 تلمبه نفتگاز) از نوع نفت ابزار بوده و در مجموع امکان سوختگیری هم‌زمان 16 خودرو وجود دارد.

این مقام مسؤول اضافه کرد: در فاز اول امکاناتی از جمله رستوران، سرویس های بهداشتی، نماز خانه، هایپر مارکت، کافی شاپ، سوغات سرا، سوهان پزی و فست فود راه اندازی شده و در فاز دوم عرضه سوخت سی ان جی و تأسیس سوئیت های اقامتی و ... در دستور کار است. در فاز اول بهره برداری از این مجتمع به طور مستقیم برای حدود 30 نفر اشتغالزایی شده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از پیاده‌سازی کامل زیرساخت‌های موردنیاز طرح کهاب در جایگاه پارس و اجرای مراحل سه گانه این طرح در این پمپ بنزین خبر داد.

این گزارش می افزاید، در ادامه این مراسم، حمیدرضاحاجی بابایی، نماینده مردم  همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات شایسته ای در حوزه سوخت رسانی انجام شده و از زحمات مجموعه قدردانی می کنیم.

وی با بیان اینکه خبرهای خوشی در حوزه عمران، آبادانی و توسعه برای شهرستان فامنین وجود دارد تأکید کرد: ما باید در مسیر توسعه گام برداریم و از طرح های توسعه ای سرمایه گذاران استقبال کنیم.

او نوید داد: اکثر تقاضاهای مردم برای راه اندازی کسب و کار در درگاه ملی مجوزها تأیید خواهد شد و مانعی در این راه وجود ندارد.

بر پایه این گزارش، این مراسم، با حضور دکتر حمیدرضا حاجی بابایی، حجت الاسلام غفاری، امام جمعه شهر فامنین، مدیر و مسؤولان منطقه همدان و سید روح الله حسینی، فرماندار فامنین و دیگر مدعوین برگزار شد.

گفتنی است، به عنوان گامی موثر در تحقق مسئولیت اجتماعی شرکت و ترغیب مردم به خرید  الکترونیک گاز مایع، راهنمایی چگونگی دسترسی شهروندان به کارت های سوخت جامانده خود در جایگاه‌ها، ساماندهی و مدیریت عرضه این فرآورده‌ و اجرای رویکرد نوین نظام توزیع فرآورده‌های نفتی در راستای پیاده سازی سیاست های غیرقیمتی وزارت نفت، به همت روابط عمومی منطقه نمایشگاهی تبلیغی در محیط محل برگزاری مراسم بر پاشد.

گزارش روابط عمومی پخش منطقه همدان حاکیست: جایگاه پارس در کیلومتر 65 اتوبان همدان- ساوه (لاین برگشت) واقع شده است. هموطنان و هم استانی های شریف با نصب نرم افزار "باک" (baak.niopdc.ir) در گوشی های هوشمند می توانند محل جغرافیایی و همچنین امکانات و نوع عرضه 129 جایگاه سوخت استان همدان را پیدا کرده و برای سوختگیری به نزدیک ترین پمپ بنزین مراجعه کنند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.