1403-03-171403-03-27bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 27 خرداد 1403

کد خبر : 132466

 
خروج حدود 20 میلیون لیتر فرآورده از انبارهای نفت منطقه همدان
تاریخ خبر : 1402-03-17
     
 
 
     
متن خبر :


حدود 20 میلیون لیتر از انواع فرآورده نفتی بنزین، نفتگاز و نفت سفید در تعطیلات اخیر از انبارهای نفت استان همدان خارج شد.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی  منطقه همدان  گفت: در دو روز 14 و 15 خردادماه جاری 19 میلیون و 800 هزار لیتر سوخت از انبارهای نفت استان همدان به مقاصد مصرف ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، امین روستایی،  افزود: از میزان فوق 18 میلیون لیتر از انبار نفت ایثارگران همدان و مابقی از انبار نفت نوشیجان ناحیه ملایر خارج شده که در مجموع این حجم از عملیات سوخت رسانی توسط 675 دستگاه نفتکش انجام شده است.

وی اضافه کرد: در دو روز اشاره شده، بیش از 14 میلیون لیتر بنزین، 5 میلیون و 400 هزار لیتر نفتگاز و 168 هزار لیتر نفت سفید از انبارهای استان بارگیری و خارج شده است .

مدیر پخش منطقه همدان خاطرنشان کرد: سوخت رسانان در همه ایام سال شبانه روزی در تلاشند و براساس برنامه ریزی ابلاغی علاوه بر سوخت موردنیاز استان، سوخت بسیاری از مناطق دور و نزدیک کشور را نیز تأمین می کنند.

وی تأکید کرد: ما به عنوان مجموعه ای از بدنه دولت مردمی سیزدهم خدمتگزاری به مردم شریف و مسافران را مشی خود دانسته و تأمین بی وقفه، ذخیره سازی مطمئن، نگهداشت مستمر و توزیع مطلوب انواع سوخت را رسالت خود می دانیم لیکن از هموطنان عزیز می خواهیم در مصرف انواع حامل های انرژی صرفه جو باشند و به خاطر رفاه خود و آیندگان مصرف بهینه را در اولویت قرار دهند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.