پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 17 بهمن 1401

کد خبر : 3584

 
کمالوند:

همدانی‌ها همت کنند پاس لیگ برتری می‌شود
تاریخ خبر : 1390-09-07
     
 
 
     
متن خبر :

همدان‌پیام: اهل مطبوعات و رسانه‌ای شدن نیست و ترجیج می‌دهد مرد عمل باشد به همین دلیل کمتر مصاحبه می‌کند. پس از گذشت 8 هفته از رقابت ها فراز کمالوند اولین مصاحبه رسمی رسانه ای خود را با سایت رسمی باشگاه انجام داد که قسمت هایی از این مصاحبه را با هم می خوانیم.
 اوضاع تیم رو به راه است؟
خدا را شکر، خوب است؛ نسبت به اوایل فصل رشد چشمگیری را داشتیم اما هنوز جا داریم که بهتر از اینها شویم.
 وضعیت تیم‌هایی که با آنها صعود کرده‌اید در مقایسه با پاس در هشت هفته ابتدایی چطور بود؟
خوشبختانه وضعیتی که در حال حاضر در پاس داریم در مقایسه با تیم‌هایی مثل تراکتور یا شیرین فراز که سابقه مربیگری و صعود با آنها را دارم بسیار بهتر و امیدوارکننده‌تر است در تراکتور با تیم اول جدول 12 امتیاز اختلاف داشتیم و در شیرین فراز با پگاه که در صدر بود 14 امتیاز اختلاف داشتیم در صورتی که در حال حاضر با اختلاف یک امتیازی نسبت به ماشین سازی در رده دوم جدول هستیم.
 چرا به ماشین سازی باختید؟
ماشین سازی تیمی نبود که بتواند پاس را در خانه‌اش شکست دهد، اما ما به خودمان باختیم.
در جریان دیدار پاس و ماشین سازی اتفاقی افتاد که اصلاً خوشایند نبود و باعث شد بازیکنانم از لحاظ روحی روانی بهم بریزند. در این بازی تعداد اندکی از کسانی که موفقیت پاس برایشان کابوسی بزرگ است با دادن شعارهایی جو ورزشگاه را بر هم ریختند و در شرایطی که ما میزبان بودیم و نتیجه بازی بدون گل مساوی بود و چیزی حدود یک نیمه وقت داشتیم تا گل بزنیم و ببریم، روحیه‌مان را از دست دادیم و با خوردن یک گل باختیم.  
 شما از همدانی‌هایی گله‌مندید؟
آن افراد تعداد کمی هستند اما مردم همدان هم با عدم استقبال خوب از بازی‌های تیم خود باعث می‌شوند چنین کسانی راحت‌تر افکار تخریب کننده خود را عملی کنند.
 شاید سقوط پاس باعث دلسردی هواداران شده باشد ...
بله اتفاقی که پایان لیگ دهم برای تیم بزرگی چون پاس رخ داد خیلی ناراحت کننده بود و باید به هوادار حق داد که برای مدتی از تیم مورد علاقه‌اش دلگیر باشد، اما این مدت در شرایطی که این همه برای بازگشت این تیم به لیگ برتر هزینه شده است نباید طولانی شود. وقتی همه مسئولان شهر در تلاشند تا با فراهم کردن امکانات سخت افزاری این اتفاق تلخ را جبران کنند، هواداران هم باید گوشه‌ای از کار را بگیرند.
  شما برنامه‌ای برای جذب هواداران ندارید؟
کار من این است که اهداف تیم را پیش ببرم و نتایج خوب بگیرم، فکر می‌کنم اگر همدانی‌ها نسبت به تیم با سابقه‌ای چون پاس خوش‌بین باشند همین مسأله برایشان کافیست تا همت کنند و برای حمایت از تیمشان قدم بردارند. البته من نمی‌گویم آنها کاملاً بی‌علاقه هستند یا فوتبال را نمی‌شناسند منظورم این است که شناخت کاملی از پاس و سابقه‌ای که دارد ندارند اگر چنین نبود حداقل به خاطر پیشینه‌ای که این تیم دارد به این زودی‌ها از تیمشان دلگیر نمی‌شدند و پاسی‌ها را به خاطر سقوط می‌بخشیدند و برای صعود یاری می‌کردند.
 شما در جذب بازیکن زیاد سخت گیر بودید؟
به هر حال من مسئولیتی قبول کرده‌ام و باید آن را به نحو احسن انجام می‌دادم، تیمی که من تشکیل می‌دادم یک تیم مدعی بود؛ بنابراین، حق داشتم سخت‌گیری کنم حالا هم قضاوت با هواداران و اهالی فوتبال است ... شخصاً معتقدم تیم خوبی شکل گرفته است البته با اضافه شدن دو بازیکن مصدوم و یک بازیکن جدید استراتژی من در جذب بازیکن کامل می‌شود.
 قصد دارید مهاجم جذب کنید؟
بله باید خط حمله را برای روزهای سخت لیگ دسته اول تغذیه کنیم همانطور که می‌دانید لیگ یک شرایط خاصی دارد و تیم‌هایی که در روزهای پر فشار پایانی این لیگ موفق عمل کنند، بازی را برده‌اند من می‌خواهم برای روزهای سخت آینده یک تیم کامل و آماده داشته باشم.
 با همه این اوصاف به نظر شما پاس در پایان فصل صعود می‌کند؟
اگر همدانی‌ها همت کنند به یاری خدا پاس لیگ برتری می‌شود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.