1401-08-291401-09-09bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 9 آذر 1401

کد خبر : 69615

 
غلام‌نژاد اميدوار به ابقاي پاس در ليگ يك
تاریخ خبر : 1394-12-17
     
 
 
     
متن خبر :

  هافبک تیم پاس از امیدواری خود برای بازگشت به لیگ برتر صحبت کرد.
به گزارش سايت طرفداري، مجید غلام‌نژاد بازیکن تیم پاس که زمانی سوگلی علی دایی بود و حتی به تیم ملی نیز دعوت شده و بازی‌های خوبی نیز در این تیم انجام داده بود پس از مدت‌ها دوری از میادین امسال در لیگ دسته یک حضور دارد.
وی درباره شرايط پاس گفت: پاس یکی از قطب‌های فوتبال ایران بوده و هر بازیکنی آرزویش حضور در این تیم است. البته این روزها تیم ما با مشکلاتی روبه‌روست ولی با این وجود هدف‌مان این است که در لیگ دسته اول بمانیم.
غلام‌نژاد ادامه داد: ما در بازی‌های قبلی بدشانسی آوردیم وگرنه می‌توانستیم در بسیاری از این دیدارها پیروز شویم. به نظرم پاس با پتانسیلی که دارد می‌تواند در ادامه بازی‌ها عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارد.
هافبک تیم پاس در مورد بازی امروز تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان گفت: گل گهر تیم بدی نیست و پیکان صدر جدولی را شکست داده است. هدف ما کسب 3 امتیاز در این دیدار خانگی است و برای آن تمام سعی خودمان را به کار می‌گیریم.
غلام‌نژاد در پایان بیان کرد: هدف من این است که با ارائه بازی‌های خوب در تیم پاس ضمن کمک به بقای این تیم در لیگ دسته اول زمینه را برای حضورم در تیم‌های لیگ برتری در فصل آینده فراهم كنم.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.