1401-08-251401-09-05bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 5 آذر 1401

کد خبر : 123037

 
مدیر منطقه چهار شهرداری همدان:

اقدامات لازم برای خدمت‌رسانی به مسافران
تاریخ خبر : 1401-01-20
     
 
 
     
متن خبر : مدیر منطقه چهارشهرداری همدان به اقدامات انجام شده در ایام نوروز در منطقه چهار شهر همدان اشاره کرد و از تمهیدات مناسب برای رفاه مسافران نوروزی در این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، علی طهماسبیان بیان کرد: توزیع و پخش کیسه‌های زباله بین شهروندان برای جمع‌آوری زباله‌های روز طبیعت توسط شهرداری منطقه چهار، رفع مشکلات مسجد راه کربلا در بلوار سردار همدانی برای استفاده مسافران، بررسی مشکلات کسبه و بازاریان در طرح استقبال از بهار از جمله اقدامات در این ایام است.
وی به بازدید از شهر به همراه مدیران واحدها برای آماده‌سازی و استقبال از بهار نیز اشاره کرد و گفت: از دیگر اقدامات انجام شده در منطقه چهار شهر همدان می‌توان به فضاسازی شهری، چاپ و نصب طرح آموزش شهروندی بر روی تانکرهای آبیاری فضای سبز، گل‌کاری، رنگ‌آمیزی جداول و آب‌نما در منطقه چهار،تعویض جداول شکسته، بازسازی باغچه‌ها و پیاده‌روها و... اشاره کرد.
مدیر شهرداری منطقه چهار به بازسازی و تعمیر 82 چشمه سرویس بهداشتی منطقه برای استفاده مسافران اشاره کرد و افزود: یک سرویس بهداشتی سیار با 5 چشمه نیز در جنب پل سردار همدانی قرار داده شد و لکه گیری آسفالت معابر و شستشوی سیلندرهای ترافیکی و جداول در دستور کار خدمات شهری منطقه قرار گرفت.
علی طهماسبیان در ادامه گفت: نصب پرچم‌های ملی و الوان در جای جای شهر و نصب بنر و بیلبوردهای نوروزی از دیگر اقدامات شهرداری در فروردین ماه امسال بود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.