پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 6 تير 1403

کد خبر : 131133

 
در آستانه عید نوروز رقم خورد اصلاح و بهینه سازی

۱۰ کیلومتر شبکه روشنایی معابر و بلوارهای ملایر
تاریخ خبر : 1401-12-28
     
 
 
     
متن خبر : قائم مقام مدیرعامل در توزیع برق ملایر گفت: ۱۰ کیلومتر از معابر اصلی شهر ملایر با اعتباری افزون بر 3میلیارد تومان اصلاح و بهینه سازی شده‌است.

رضا شیردره درگفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نزدیک شدن به عید نوروز و حضور مسافران نوروزی در شهرستان ملایر، اظهار کرد: با‌توجه به سفرهای درون شهری و در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر و تأمین برق مطمئن و پایدار به شهروندان، مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان نسبت به اجرای طرح بهینه‌سازی شبکه روشنایی معابر بلوارهای ۳۰ متری تاجوک و سادات و ملت و نبوت اقدام کرد.

وی افزود: در این پروژه شبکه‌های معابر قدیمی و فرسوده به صورت زمینی احداث شده بود که با احداث شبکه‌های مذکور به صورت هوایی با کابل خودنگهدار و با قابلیت اطمینان بیشتر، در بلوارهای ۳۰ متری تاجوک، سادات، ملت و نبوت با حجم فیزیکی ۱۰ کیلومتر و با اعتباری افزون بر 3میلیارد تومان اصلاح و بهینه‌سازی و روشنایی آنها انجام شد.

قائم مقام مدیرعامل در توزیع برق ملایر خاطرنشان کرد: مشترکین در صورت روشن نبودن معابر یا خاموش بودن خیابان و کوچه محل سکونت خود می‌توانند از طریق تماس با شماره ۱۲۱ و یا از طریق اپلیکیشن "برق‌من" مراتب را اعلام و درخواست خود را ثبت و در اسرع وقت توسط همکاران اصلاح روشنایی انجام می‌شود.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.