پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 124261

 
مربی تیم ملی تکواندو ایران:

ترکیب تیم ملی در همدان نهایی می‌شود
تاریخ خبر : 1401-03-26
     
 
 
     
متن خبر :

 با پایان اردوی تکواندو در همدان مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار می‌شود وترکیب تیم ملی برای اعزام به مسابقات جهانی مشخص خواهد شد.
مربی تیم ملی تکواندو نوجوانان ایران با اعلام این مطلب گفت: ۳۰ نفر از منتخبین تکواندوکاران نوجوان کشور پس از شرکت در مسابقات انتخابی جواز حضور در این مرحله از اردو را کسب کرده‌اند.
بهزاد خداداد گفت: فرصت زیادی به آغاز مسابقات جهانی باقی نمانده و سعی می‌کنیم در فرصت ۴۰ روزه به آغاز مسابقات بهترین شرایط را برای ورزشکاران مهیا کنیم.
وی با اشاره به ریزش نفرات در پایان این اردو گفت: در پایان اردوی همدان با برگزاری مسابقات انتخابی درون اردویی ترکیب تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی مشخص خواهد شد. مرحله بعدی اردو در تهران برگزار می‌شود و امیدواریم با آمادگی صد در صد راهی مسابقات جهانی شویم و از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.
مربی تیم ملی تکواندو نوجوانان ایران با اشاره به شرایط اردوی همدان افزود: استان همدان بالاترین ارتفاع را از سطح دریا دارد و این موقعیت بهترین شرایط را برای برگزاری اردو و انجام تمرین‌های آماده‌سازی بدنی و هوازی مهیا کرده است و ازلحاظ علمی به بالا بردن آمادگی جسمانی ورزشکاران کمک شایانی می‌کند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.