1399-10-271399-11-07bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 7 بهمن 1399

کد خبر : 110706

 
مراسم معارفه دادستان جدید اسدآباد برگزار شد
تاریخ خبر : 1399-05-11
     
 
 
     
متن خبر :


 در مراسمی دادستان جدید شهرستان اسدآباد معرفی شد. در این مراسم از زحمات علیرضا سلطانی دادستان پیشین اسدآباد قدردانی و شیرزادی به‌عنوان دادستان جدید معرفی شد.
قائم مقام اداره کل دادگستری استان همدان در مراسم معارفه دادستان جدید اسدآباد گفت: توانمند بودن، امانت‌داری، تخصص و تعهد از شاخصه‌های دادستان است.
حجت‌الاسلام پیرمحمد احمدوند با اشاره به اینکه مسئولیت دادستانی از جایگاه خاص و سنگینی برخوردار است، افزود: دادستان باید عدل در جامعه را اولویت کاری خود قرار داده و خدامحوری و عدالت‌خواهی را لازمه موفقیت خود بداند.
وی تأکید کرد: در شرایطی که کشور و مردم با مشکلات اقتصادی روبه‌رو هستند و دشمن تمام توان خودش را برای ناامید کردن مردم به کار گرفته، خدمت صادقانه و جهادی به مردم زمینه کاهش مشکلات و امیدآفرینی در جامعه را تقویت می‌کند.
احمدوند بیان کرد: یک مجموعه قضایی قوی و توانمند در تمام حوزه‌ها می‌تواند تأثیرگذار باشد. وی شرط انتخاب دادستان‌ها را در مرحله نخست مسئولیت‌پذیری و دارای وجدان‌کاری و سکونت در محل خدمت دانست و تأکید کرد: حضور یک مدیر در محل خدمت خود نظارت‌ها و پیگیری‌ها را دوچندان می‌کند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.