پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 1 فروردين 1402

کد خبر : 126578

 
راه‌اندازی ۵ موکب در شهرستان رزن
تاریخ خبر : 1401-06-24
     
 
 
     
متن خبر :


 با توجه به پیاده‌روی اربعین حسینی، شهرستان رزن همانند بسیاری از شهرهایی که در مسیر مواصلاتی قرار دارند به زوار امام حسین(ع) خدمات رسانی می‌کنند.
فرماندار رزن از روند خدمات رسانی به زوار اربعین امام حسین (ع) توسط موکب های شهرستان رزن بازدید کرد و در این بازدید با بیان اینکه شهر رزن یکی از مسیرهای اصلی تردد زوار اربعین امام حسین ع است گفت:بحمدالله مردم  شهرستان رزن در راستای خدمات رسانی به زوار عزیز فعال شده و با راه اندازی موکب های مختلف در رزن و کربلای معلی عشق و ارادت خود را به سید سالار شهیدان نشان می‌دهند.
علی اصغر غفاری آثار از ایجاد ۵موکب در ایام اربعین توسط اهالی شهرستان رزن خبر داد و افزود:۴موکب در محور مواصلاتی روستای ماهنیان به همدان و یک موکب در کربلا خدمات رسانی را به زوار را انجام می‌دهند.
وی خاطرنشان کرد:در موکب های شهرستان رزن علاوه بر توزیع غذا و نذورات محل هایی برای اسکان مسافران پیش بینی شده و برنامه‌های مختلف فرهنگی نیز در موکب برگزار می‌شود.
فرماندار رزن گفت:موکب های شهرستان تا دو روز بعد از اربعین به زوار خدمات رسانی می‌کنند و با حضور کارشناسان شبکه بهداشت نظارت های لازم بر توزیع غذای بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می‌شود.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.