1403-03-141403-03-24bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 24 خرداد 1403

کد خبر : 134113

 
جان باختن کودک ۳ ساله براثر بی احتیاطی پدر
تاریخ خبر : 1402-06-11
     
 
 
     
متن خبر :


مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان اعلام کرد: دختر سه ساله‌ای در روستای کردآباد کبودرآهنگ روز گذشته سه‌شنبه ۷ شهریورماه بر اثر بی احتیاطی پدر در راندن کامیون جان خود را از دست داد.

دکتر ارتین کمالی گفت: طبق اظهارات شهود پدر این کودک که سوار بر کامیون بوده، دنده عقب گرفته و متوجه حضور فرزندش در پشت ماشین نمی‌شود و متأسفانه او را زیر می‌گیرد و کودک در دم جان می‌بازد.

وی افزود: در چهار ماهه امسال ۱۴۷ نفر در استان همدان بر اثر سوانح رانندگی جان باختند.

دکتر ارتین کمالی اظهار کرد: براساس آمار سوانح رانندگی درون و برون شهری استان در چهار ماهه امسال ۱۴۷ نفر در حوادث رانندگی جان باختند که این آمار در مدت مشابه سال گذشته ۱۵۴ نفر بوده است.

وی افزود: از ۱۴۷ متوفی حوادث رانندگی، ۱۵ نفر در سوانح درون‌شهری، ۹۵ نفر در تصادفات برون‌شهری، ۱۲ نفر در سوانح مسیرهای خاکی و روستایی و ۲۵ نفر در حوادث مرتبط با سایر مسیرهای ارتباطی استان همدان جان خود را از دست دادند.

کمالی خاطرنشان کرد: آمار تصادفات درون‌شهری در چهار ماهه سال گذشته ۱۵ نفر، برون‌شهری ۱۱۱ نفر، محورهای خاکی و روستایی ۱۲ نفر و سایر ۱۶ نفر بوده است.

وی با اشاره به اینکه در چهار ماهه سال گذشته ۲۶۲۶ نفر شامل ۸۳۰ زن و ۱۷۹۶ مرد در تصادفات مجروح شده‌اند، ادامه داد: این آمار در چهار ماهه امسال ۲۶۴۲ نفر شامل ۷۸۹ زن و ۱۸۵۳ مرد بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش شش دهم درصدی داشته است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.