پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 10 آذر 1402

کد خبر : 125088

 
کشف ۱۱ کیلوگرم مخدر شیشه در ملایر
تاریخ خبر : 1401-05-01
     
 
 
     
متن خبر :


 فرمانده انتظامی ملایر از کشف و ضبط ۱۱ کیلو و ۹۵۰ گرم ماده مخدر شیشه در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد.
احمد ساکی دراین‌باره افزود: در راستای مبارزه بی‌امان با پدیده شوم مواد مخدر، مأموران این یگان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از ورود یک محموله مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور به این شهرستان مطلع شدند.
وی بیان کرد: با هماهنگی صورت گرفته با دادستان عمومی و انقلاب و اعزام تیم‌های عملیاتی این یگان، این محموله در حین انتقال به‌وسیله یک دستگاه خودرو سواری و در یک عملیات ضربتی متوقف شد.
فرمانده انتظامی ملایر همچنین از کشف هفت کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک با هوشمندی مأموران یگان امداد این شهرستان خبر داد و گفت: مأموران حین گشت‌زنی در سطح شهر به ۲ دستگاه خودرو سواری مشکوک شدند که بلافاصله با شگردهای خاص پلیسی هر ۲ خودرو را متوقف کردند.
وی یادآور شد: خودروهای توقیف‌شده به همراه متهمان برای بررسی بیشتر به یگان انتظامی انتقال و مأموران در بازرسی به‌عمل‌آمده از خودروها مقدار ۲ کیلو و ۴۰۰ گرم مواد مخدر تریاک را کشف کردند.
ساکی بیان کرد: در ادامه در تحقیقات پلیسی، مأموران از وجود مقادیر دیگری مواد مخدر در منزل یکی از متهمان مطلع شدند که پس از هماهنگی با مرجع قضایی در بازرسی از منزل متهم مقدار چهار کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر تریاک دیگر نیز کشف کردند و هر ۲ متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
وی دستگیری ۲ سارق منزل، ۲ خریدار اموال مسروقه و کشف اموال سرقتی با تلاش مأموران کلانتری ۱۲ این شهرستان را از دیگر اقدامات پلیس عنوان کرد و افزود: مأموران با شگردهای خاص پلیسی ۲ نفر از متهمین را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی ملایر ادامه داد: در بازجویی به‌عمل‌آمده متهمان دستگیرشده به ۶ فقره انواع سرقت اعتراف کردند که دراین‌ارتباط ۲ نفر خریدار اموال مسروقه دستگیر و مقادیر زیادی از اموال مسروقه ازجمله طلا و یک دستگاه دوچرخه به ارزش تقریبی سه میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال از مخفیگاه آنان کشف شد.
ساکی همچنین از کشف یک دستگاه موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی‌سی قاچاق توسط مأموران پلیس اطلاعات این شهرستان خبر داد و بیان کرد: در راستای برخورد قاطعانه با ورود انواع کالای قاچاق مأموران این شهرستان از نگهداری یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق در یک‌منزل مسکونی مطلع شدند.
وی افزود: مأموران پس از انجام هماهنگی با مرجع قضایی و در بازرسی از محل موردنظر، یک دستگاه موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی‌سی قاچاق فاقد هرگونه مدارک را توقیف کردند که در این رابطه یک نفر متهم با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.