پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 129249

 
همدان میزبان اردوی تیم ملی کاراته دختران کشوری
تاریخ خبر : 1401-10-10
     
 
 
     
متن خبر :


 با پیگیری‌های صورت گرفته و در راستای ارتقا سطح فنی کاراته کاران همدانی، امتیاز میزبانی اردوی آماده‌سازی تیم ملی دختران کشور در رده سنی نونهالان و نوجوانان را از فدراسیون درخواست کردیم که مورد موافقت قرار گرفت.

دبیر هیأت کاراته همدان گفت: مرحله دوم اردوی تیم ملی نونهالان دختران از ۱۱ دی ماه جاری به میزبانی هیأت کاراته استان همدان آغاز و تا ۱۶‌دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

ا... کرم شهگل اظهار داشت: یلدا دهقانی (۴۷- نوجوانان) و فاطمه اکرمی (۶۱- نوجوانان) هر ۲ از فارس، ستایش افشار (۴۲- نونهالان) از قزوین، دینا کریمی (47- نونهالان) از تهران، کیمیا پرنده (۵۲-نونهالان) از فارس و دینا صفری (کاتا) از تهران دعوت شدگان به این اردو هستند.

شهگل ادامه داد: همچنین کادر فنی تیم ملی مونس کریم زاده (۴۷- نوجوانان) از کرمان، فاطمه صادقی (۴۲- نونهالان) از اصفهان، ساغرجندقی( ۴۷-نونهالان) از سمنان، نازنین زینب سعیدآبادی (۵۲- نونهالان) از کرمان، ترنم ملک احمدی (۵۲+ نونهالان) از سمنان و معصومه رحیمی (کاتا) از زنجان را برای این اردو دعوت کرده است.

وی اضافه کرد: مژگان قربانی سرمربی، آمنه زکاله مربی، زهره نیک نژاد و آلاله صعودی کمک مربی و سودابه قاسمی مربی بدنساز تیم ملی این اردو را زیر نظر خواهند داشت.

به گزارش ایرنا، شهگل خاطرنشان کرد: اردوی آماده‌سازی تیم ملی کاراته نونهالان و نوجوانان دختر کشور به مدت 5روز به میزبانی مجموعه ورزشی شهید حاجی بابائی مریانج برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری دوره کشوری داوری درجه یک، ۲ و 3 به میزبانی همدان گفت: در این دوره آموزشی ۶۰ داور خانم و آقا حضور دارند.

شهگل اضافه کرد: دوره داوری کاراته به مدت ۲ روز به میزبانی خانه کاراته استان همدان برگزار می‌شود.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.