پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 17 بهمن 1401

کد خبر : 126441

 
شنیده4406
تاریخ خبر : 1401-06-20
     
   
     
متن خبر :

۱- موضوع تغییر استانداران باز داغ شده است. گویا با پایان یافتن یک سال از فعالیت دولت گمانه‌زنی‌هایی در این زمینه مطرح شده است. گفتنی است بر اساس آخرین گمانه‌زنی ۸ استاندار تغییر خواهند کرد.

۲- در برخی جلسات بحران آب انگار بحرانی رخ نداده است.
گویا پذیرایی با میوه‌ خارجی  موز و نشستن با کت و شلوار در این نوع جلسات مدیریت بحران آنها را بیشتر شبیه مراسم بله‌برون کرده است. گفتنی است برغم رویکرد ساده‌زیستانه دولت، پذیرایی ساده در برخی جلسات فراموش می‌شود.

۳- برخی مسئولان دولت سابق در استان برنامه انتخاباتی دارند. گویا این افراد از هم اکنون رفت و آمد خود به حوزه انتخابیه مورد نظر را افزایش داده‌اند. گفتنی است این اقدامات در شرایطی است که برخی از آنها هیچ محبوبیتی در این حوزه‌ها ندارند.

۴- مردم خواستار برکناری مسئولانی که فرزند یا خانواده آنها به خارج از کشور مهاجرت کرده، شده‌اند.
 گویا کارزار درخواست از رئیس جمهور برای برکناری این دسته از مسئولان در حال جمع‌آوری امضا است. گفتنی است به تازگی سفر فرزند معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری با واکنش‌هایی از سوی مردم مواجه شده است.

۵- در اربعین امسال جای خالی مدیریت یک فرزند استان همدان با نابسامانی‌هایی که بروز کرده بسیار نمایان شده است. گویا هر ساله مدیریت سردار ذوالفقاری، معاون سابق وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین در این مراسم شرایط خوبی را برای زوار رقم می‌زد. گفتنی است امسال وزیر کشور خود به مرز رفته تا شاید بتواند کاستی‌های مدیریتی را جبران و از نابسامانی‌ها و ناهماهنگی‌ها بکاهد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.