پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 2 آبان 1399

کد خبر : 111546

 
دستگیری عاملان درگیری در جایگاه سوخت همدان
تاریخ خبر : 1399-06-17
     
 
 
     
متن خبر :

 معاون اجتماعی انتظامی استان از دستگیری ۲ تن از عاملان اصلی درگیری در جایگاه سوخت «یامهدی» شهر همدان خبر داد.
حسین بشری گفت: جمعه شب یک نفر راکب موتورسیکلت برای سوختگیری به جایگاه یا مهدی، واقع در بلوار امام خمینی(ره) مراجعه می‌کند که در حین ورود به سکوی سوختگیری لاستیک موتورسیکلت به پای اپراتور جایگاه برخورد می‌کند که موجب مشاجره و درگیری لفظی بین آن‌ها می‌شود.
وی افزود: برابر بررسی‌های دوربین‌های جایگاه مشخص شد که راکب موتورسیکلت سپس از جایگاه خارج و پس از گذشت مدتی به‌همراه تعدادی از دوستان خود به جایگاه مراجعه و با اپراتور مذکور درگیر می‌شوند.
حسین بشری بیان کرد: در پی انتشار تصاویری از این درگیری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به موضوع حمله اراذل و اوباش با قمه و قداره به جایگاه سوخت اشاره شد که با بررسی مستندات موجود این موضوع صحت نداشته و تنها بحث درگیری بوده که در این بین اپراتور جایگاه به‌صورت سطحی مجروح و پس از خاتمه درگیری به محل کار خود مراجعه و مشغول به‌کار می‌شود.
معاون اجتماعی پلیس همدان در خاتمه با اشاره به انجام اقدامات پلیس در این رابطه گفت: مأموران پلیس با حضور در صحنه و بررسی‌های فنی تاکنون توانسته‌اند ۲ تن از عاملان اصلی این درگیری را دستگیر و ۴ نفر را شناسایی کنند که تلاش برای دستگیری آنان و دیگر همدستان ادامه دارد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.