1403-04-211403-04-31bool(false) 1403-04-211403-04-31bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 31 تير 1403

کد خبر : 137789

 
به مناسبت روز بیماران خاص و صعب العلاج انجام شد

دیدار مدیران شهرداری با بیماران بخش هموتولوژی
تاریخ خبر : 1403-02-20
     
 
 
     
متن خبر :


تکریم بیماران خاص و صعب‌العلاج که به علت شرایط بیماری نیاز به حمایت ویژه دارند از اهمیت بسزایی برخوردار است، در همین راستا شهردار همدان در روز سه‌شنبه به همراه جمعی از مدیران شهرداری در بخش هموتولوژی کودکان بیمارستان اکباتان حضور یافته و با آنان دیدار کردند.

شهردار همدان گفت: یکی از جنبه‌های مهم روانی برگزاری این چنین برنامه‌ای تقویت روحیه بیماران برای ادامه فرایند درمان بوده و با توجه به بار اقتصادی، روانی- اجتماعی ناشی از بیماری بر روی بیمار و خانواده تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در راستای ارتقای کیفیت زندگی همه بیماران خدمت‌رسانی کرده و بخشی از سنگینی بار روانی این موضوع را کاهش دهیم.

سید مسعود حسینی در ادامه با اشاره به ضرورت اجتناب‌ناپذیر حمایت همه جانبه اجتماعی از همه بیماران به ویژه بیماران خاص و صعب العلاج گفت: قطعاً این حضور و همدلی‌ها در بهبود بیماری این کودکان تأثیر مثبت خواهد داشت، از این‌رو امیدواریم بتوانیم سرسوزنی از فشار بیماری که بر کودکان و خانواده آنان است، کم کنیم.

حسینی از اهمیت ایجاد فضاهای بازی و فرهنگی در کنار بیماران به‌ویژه کودکان سخن گفت و تأکید کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این موضوعات در دستور کار است که امیدواریم در مراحل بهبودی این عزیزان تأثیرگذار باشد.

لازم به ذکر است در این بازدید اهداء هدایا در قالب بسته‌های فرهنگی و بازی اعطاء شد و خانواده‌های بیماران نیز از مشکلات خود با شهردار همدان سخن گفتند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.