پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 13 خرداد 1402

کد خبر : 130096

 
افتتاح 1۲۷ پروژه در دهه فجر امسال در کبودراهنگ
تاریخ خبر : 1401-11-16
     
 
 
     
متن خبر :


 کبودراهنگ- اکرم حمیدی- خبرنگار همدان‌پیام: دهه فجر امسال در شهرستان کبودراهنگ ۱۲۷ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲هزارو ۴۶۵میلیارد تومان با اشتغالزایی ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم افتتاح و بهره برداری  می‌شود.

در نخستین روز از دهه مبارک فجر، فرماندار، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان شهرستان با حضور دردفترامام جمعه به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های     امام خمینی (ره) و بیعت با مقام معظم رهبری با نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه کبودراهنگ دیدار و گفت وگو کردند.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این جلسه با تبریک فرارسیدن چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: دولت مردمی و انقلابی سیزدهم با سختی‌ها و مشکلات بسیاری دولت را تحویل گرفت و در طول این مدت دولت توانسته در عرصه‌های مختلف اقدامات بزرگی را انجام دهد.

مسلم غلامی افزود: گفتمان دولت سیزدهم بر مردم سالاری استوار بوده و اقدامات صورت گرفته در این دولت با حضور در میان اقشار مختلف جامعه عجین شده است و در سایه رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب به اهداف مورد نظر خواهد رسید.

در ادامه برنامه‌های دهه فجر در شهرستان کبودراهنگ جشن انقلاب اسلامی در روستای داق داق آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

فرماندار کبودراهنگ در این مراسم با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر اظهار کرد: از زمانی که انقلاب حرکت خود را در کشور آغاز کرده، دشمنی معاندان و استقامت مردم در مقابل آنان3، سالانه بیشتر شده و این دشمنی از حد معمول گذشته است زیرا دشمن در جنگ خیابانی توفیقی نداشته و نخواهد داشت و با شکست روبه‌رو شده است.

مسلم غلامی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم در بدترین شرایط، کشور را تحویل گرفته و استقراض از بانک مرکزی را به صفر رسانده و اکنون با بودجه خود هزینه‌ها را پرداخت می‌کند، گفت: نرخ رشد اقتصادی کشور پس از یک دهه که صفر یا منفی بود امسال با اجرای سیاست‌های دولت مردمی وانقلابی سیزدهم به بیش از 3 درصد رسیده است.

وی بیان کرد: امروزه کشورهای پیرامون در حال الگوگیری از انقلاب ما هستند.
همچنین بعد از مراسم جشن انقلاب در روستای داق داق آباد، آسفالت‌ریزی با اعتباری بالغ بر۵میلیارد تومان وگلخانه سبزی وصیفی‌جات با اعتباری بالغ بر۳میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

شایان ذکر است، مشخصات پروژه ها شامل، بهسازی و آسفالت ریزی معابر، محل اجرا: روستای داق داق آباد،
سال آغاز پروژه: ۱۴۰۱، اعتبار هزینه شده: ۴میلیارد تومان،آورده روستا: ۱ میلیارد تومان، گلخانه سبزی و صیفی جات، محل اجرا: ،روستای داق داق آباد، سال آغاز پروژه: ۱۴۰۱، اعتبار هزینه شده: ۳میلیارد تومان است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.