پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 5 فروردين 1402

کد خبر : 108972

 
سرمربی پاس تهدید به جدایی کرد
تاریخ خبر : 1399-03-12
     
 
 
     
متن خبر :


 هنوز زنگ مسابقات فوتبال دسته دوم به صدا در نیامده است که از باشگاه‌ پاس خبرهای ناخوشایندی به گوش می‌رسد و گویا این روزها کسی به فکر این تیم پرافتخار آسیا نیست و برخلاف اینکه پاس از مدعیان پر امید لیگ برای صعود به دسته نخست است اما گویا در استان کسی به این مدعی بودن اهمیت نمی‌دهد.
سرمربی پاس همدان با انتشار دلنوشته‌ای، نارضایتی خود را از مسئولان استانی ابراز داشته و اولتیماتوم داده که اگر ظرف 48 ساعت مشکلات پاس حل و فصل نشود این تیم را ترک خواهد کرد.
علی قربانی مدعی است که بیشتر تیم‌های لیگ 2 تمرینات خود را آغاز کرده‌اند و حتی در دوران کرونا مخفیانه تمرین کرده و در آمادگی مطلوب به سر می‌برند اما تیم ما در خواب است.
وی با گلایه از متولیان ورزش استان اظهار کرد: چند روزی است در همدان به سر می‌برم تا تمرینات را آغاز کنم اما کسی سراغ ما را نمی‌گیرد و انگار فراموش شده‌ایم.
سرمربی پاس از روند کُند واریز پول به حساب باشگاه گله کرد و مدعی است که چند وقتی است که قرار است پولی به حساب باشگاه واریز شود اما گویا دست‌هایی در کار است که مانع از این انتقال می‌شود و درحالی که فصل رو به اتمام است بازیکنان تنها 40 درصد از مطالبات خود را دریافت کرده‌اند، قرار بود تمرینات پاس از 7 خرداد آغاز شود اما در روزهای گذشته تنها چند بازیکن بومی در تمرین حاضر شدند و بازیکنان غیربومی به‌دلیل بدقولی مسئولان حاضر به حضور در همدان نشده‌اند.
متأسفانه این روزها کسی به فکر پاس نیست درحالی‌که این تیم از مدعیان صعود به‌شمار می‌رود و امسال بهترین فرصت برای حضور در لیگ دسته نخست است که امیدواریم مسئولان گزک به دست برخی از دوستان ندهند و در آخر ناکامی پاس را به گردن این و آن نیندازند.
پاس در طول سال‌های گذشته مشکل بی‌پولی داشته است و مربیان که با این تیم کار می‌کنند پیش از آمدن به همدان از این‌گونه مشکلات آگاه بودند.
علی قربانی 2 فصل را در کنار پاس سپری کرده و به‌خوبی با بدقولی مسئولان آشناست، وی که مدتی در کنار احمد جمشیدیان‌پور کار کرد و سپس سکان هدایت پاس را به دست گرفت به‌خوبی از شرایط تیم آگاه است.
همه ما این مشکلات را از نزدیک لمس می‌کنیم و حق را به سرمربی پاس می‌دهیم اما نق زدن و نالیدن را نیز جایز نمی‌دانیم و نباید به اینگونه برخورد و حرف‌ها، بازیکنان را از ادامه رقابت‌ها سرد کرد و انگیزه آنها را از بین برد، دیگر اینگونه تهدیدها در ورزش استان و پاس عادی شده است و بهتر است به جای انداختن توپ به زمین دیگران با مشکلات کنار آمده و با همدلی و وحدت اهداف تیم را پیش ببریم.
دستگاه ورزشی که در طول یک سال گذشته از هیچ کمکی به این باشگاه دریغ نکرده و سایر مسئولان نیز در حد توان حمایت خود را از پاس ابراز داشته‌اند اما شرایط استان و کشور را نیز باید درک کرد و با نق زدن کاری از پیش نمی‌رود.
درحالی‌که گلایه‌های علی قربانی را به‌حق می‌دانیم و از مسئولان می‌خواهیم که با حمایت خود راه را برای صعود پاس به دسته نخست هموار کنند از سرمربی پاس نیز می‌خواهیم همانند 2 فصل گذشته با جان و دل برای پاس کار کند و این 5 هفته باقی‌مانده را نیز با نداری‌های پاس کنار بیایند تا با صعود پاس به لیگ یک، کام همه شیرین شود و وی و سایر بازیکنان نیز مطمئن باشند تا ریال آخر مطالبات خود را دریافت خواهند کرد.
در خاتمه از متولیان ورزش استان نیز می‌خواهیم همچون گذشته این تیم را حمایت کنند با تزریق مبالغی به حساب باشگاه این تیم را به صعود هدایت کنیم درحال‌حاضر پاس همدان و چوکای تالش از مدعیان شماره یک صعود هستند و بازی‌های مستقیم سرنوشت تیم‌های صعودکننده را روشن خواهد کرد بنا بر اعلام سازمان لیگ قرار است رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور از هفته نخست تیرماه آغاز شود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.