پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 29 تير 1403

کد خبر : 130864

 
۱۹ میلیارد تسهیلات به واحدهای تولیدی اختصاص یافت
تاریخ خبر : 1401-12-18
     
 
 
     
متن خبر :


 ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات از محل بند تبصره ۱۸ به برخی از واحدهای تولیدی استان اختصاص یافت.

استاندار در چهل و نهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با اشاره به اینکه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان از واحدهای تولیدی حمایت کامل دارد،گفت: کمک به رفع مشکلات صنایع تولیدی در راستای توسعه و رشد اقتصادی کشور مهمترین مأموریت مدیران اجرایی کشور است.

علیرضا قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه رویکرد اصلی دولت سیزدهم حمایت از واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی است، ادامه داد: ۲۲۶ مصوبه در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالجاری به تصویب رسیده که ۱۹۰ مورد انجام شده و ۳۶ مورد نیز در حال اجرا است.

استاندار از رفع موانع ۶ واحد تولیدی و صنعتی استان در این نشست خبر داد و گفت: این واحدها در مسیر فعالیت خود با موانعی مواجه بودند که در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و گره از مشکلاتشان باز شد.

به گزارش ایرنا، قاسمی‌فرزاد اظهار کرد: مشکلات این طرح‌ها در زمینه مسائل بانکی، بازپرداخت تسهیلات و رفع مشکل یک طرح مجتمع بین راهی بود که با مصوبات ستاد تسهیل و تصمیمات مقتضی این موانع در راستای رونق فعالیت‌های تولیدی رفع شد.

وی تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در نهایت مساعدت با واحدهای تولیدی همکاری دارند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.