1402-07-021402-07-12bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 12 مهر 1402

کد خبر : 132207

 
با حضور فرماندار شهرستان نهاوند و سرپرست |سازمان همیاری شهرداری‌های استان انجام شد

بازدید از منطقه گردشگری ۱۴۰۰ هکتاری سراب گیان
تاریخ خبر : 1402-03-03
     
 
 
     
متن خبر :


سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان با همراهی فرماندار شهرستان نهاوند از منطقه گردشگری ۱۴۰۰ هکتاری سراب گیان بازدید کردند.


 مهران حاجیان سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان در ادامه بازدیدهای خود از پروژه‌ها و طرح‌های سازمان، در سفر یک‌روزه به شهرستان نهاوند با همراهی ضرغام احمدوند فرماندار شهرستان نهاوند، حجت‌الاسلام ربانی امام جمعه و بخشدار شهر گیان، معصوم علیزاده مدیر کل میراث فرهنگی ،گردشگری وصنایع دستی و معاون اداره کل منابع طبیعی استان ضمن بازدید میدانی از بخش‌های مختلف منطقه گردشگری سراب گیان و دکه‌داران و کسبه این منطقه گردشگری، با گردشگران دیدار و از نزدیک گفت‌وگو کردند.

حاجیان در این بازدید، آخرین اقدامات و تجهیزات منتقل شده به منطقه گردشگری سراب گیان را مورد بررسی قرار دادو تاکید کرد: در راستای تامین رفاه گردشگران منطقه سراب گیان، سازمان همیاری تمام توان خود را برای ساماندهی و تجهیز امکانات رفاهی این منطقه به کار خواهد گرفت.

در ادامه احمدوند فرماندار شهرستان نهاوند نیز  بر ضرورت توجه به صنعت گردشگری استان،تقویت زیر ساخت ها،شتاب دهی به طرح های عمرانی در دست اقدام و ساماندهی آن توسط سازمان همیاری شهرداری‌های استان،منابع طبیعی و میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی تاکید کرد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.