1402-08-291402-09-09bool(false) 1402-08-291402-09-09bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 9 آذر 1402

کد خبر : 132248

 
اختصاص ۱۹۱ دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران همدانی به مرقد امام(ره)
تاریخ خبر : 1402-03-06
     
 
 
     
متن خبر :


 معاون حمل‌ونقل اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از اعزام ۶۰۰۰ نفر زائر به مرقد امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: ۱۹۱ دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران استان همدان به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اختصاص داده شد.

محمد سرگزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ۱۹۱ دستگاه اتوبوس و ۷۰۰ دستگاه مینی‌بوس برای اعزام زائران استان همدان به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اختصاص یافت.


وی با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت موجود برای اعزام کاروان‌های زائران مرقد مطهر بنیان‌گذار کبیر انقلاب برای حضور در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، تصریح کرد: فرآیند اعزام از تمامی شهرستان‌های استان به‌صورت یکپارچه از مراکز تعیین شده انجام خواهد شد.

سرگزی خاطرنشان کرد: ظرفیت پیش‌بینی شده برای اعزام زائران، بیش از ۶۰۰۰ صندلی توسط ناوگان حمل و نقل مسافری برون‌شهری است که هماهنگی لازم برای تسهیل در امر اعزام با شرکت‌های حمل و نقل مسافری انجام شده است.

وی تصریح کرد: هم‌استانی‌ها برای استفاده از ناوگان حمل و نقل تدارک دیده شده می‌توانند از طریق ثبت‌نام در مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج از نحوه اعزام مطلع شوند و در این رویداد مهم و تاریخی انقلاب اسلامی ایران حضور به هم رسانند.

سرگزی یادآور شد: زائران در صورت مشاهده هر گونه مشکل در طول مسیر، می‌توانند شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه‌های ارتباطی ۱۴۱ با مرکز مدیریت راه‌ها مطرح کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به بررسی و رفع آن اقدام لازم به عمل آید.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.