1403-01-251403-02-04bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 4 ارديبهشت 1403

کد خبر : 134615

 
پیگیری های همدان پیام نتیجه داد

اسدآباد صاحب آزمایشگاه عدم اعتیاد شد
تاریخ خبر : 1402-07-12
     
 
 
     
متن خبر :


 فاطمه ترکمان دهنوی- خبرنگار همدان پیام: شهرستان اسدآباد که در بین رانندگان ماشین سنگین به پایتخت تریلی ها معروف است فاقد آزمایشگاه عدم اعتیاد بود و رانندگان پایه یکم و دوم برای انجام مراحل دریافت گواهینامه مجبور به حضور در شهر همدان بودند تا حدی که درمانگاه امام حسن (ع) خیابان هنرستان همدان روزانه بیش از 50 مراجعه کننده از شهرستان اسدآباد داشت و پیگیری های خبرنگار همدان پیام و انتشار گزارش های متعدد در آبان ماه 1401 سرانجام با پیگیری فرماندار شهرستان اسدآباد در هفته نیروی انتظامی سال جاری به صورت رسمی این آزمایشگاه افتتاح خواهد شد.

فرماندار اسدآباد در گفت و گو با همدان پیام گفت:شهرستان اسدآباد بیش از 7 هزار راننده پایه یک دارد که یکی از نیاز های شهرستان راه اندازی این آزمایشگاه عدم اعتیاد بود.

حسین علی شرکائی افزود:این آزمایشگاه با اعتبار 270 میلیون تومان به بهره برداری رسید که 200 میلیون از این اعتبار توسط یک خیر اسدآبادی پرداخت شد و 70 میلیون تومان نیز از طرف شورای موارد مخدر استان و نیروی انتظامی تامین شد.

وی افزود:آبان 1401 جلسه راه اندازی آزمایشگاه عدم اعتیاد در محل فرمانداری برگزار شد که افتتاح این آزمایشگاه عدم اعتیاد مانع تردد بیش از 9 هزار راننده اسدآبادی به مرکز استان می شود.

9 مهر 1402 جانشین انتظامی شهرستان اسدآباد در جلسه هماهنگی هفته نیروی انتظامی گفت:آزمایشگاه عدم اعتیاد شهرستان اسدآباد در هفته نیروی انتظامی به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

احمد نظرآبادی افزود: افتتاح این آزمایشگاه در جلوگیری از بروز حادثه تردد رانندگان و متقاضیان گواهی عدم اعتیاد نقش بسیار مهمی دارد که با پیگیری فرماندار و فرماندهی وقت نیروی انتظامی به نتیجه رسید.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.