پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 137222

 
کشف جسد زن میانسال پس از ۵ روز در آپارتمان محل سکونتش در تویسرکان
تاریخ خبر : 1403-01-12
     
 
 
     
متن خبر :


رضا نوری، فرمانده انتظامی تویسرکان درباره جزئیات این ماجرا گفت: در پی تماس تلفنی خانمی با مرکز فوریت های ۱۱۰ مبنی برفوت خواهر۵۱ ساله اش در آپارتمانش در حوالی ظهر روز پنج شنبه گذشته، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند.

بررسی های اولیه نشان داد که نامبرده حدود ۵ روز قبل فوت کرده و دچار  فساد نئشگی شده بطوری که آثار کبودی و ترکیدگی برروی اعضای بدنش مشهود بود.

بنابر اظهارات همسر وی که در این مدت در منزل و در کنار جسد حضور داشته تقریبا 5 روز تا یک هفته قبل همسر وی فوت کرده و بدلیل بی سوادی و نبود توانایی استفاده از وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه نتوانسته فوت وی را به پلیس اطلاع دهد که در نهایت خواهر متوفی جهت سرکشی وارد آپارتمان ایشان شده و از فوت خواهرش مطلع و موضوع را به پلیس اطلاع می دهد.

مقام قضایی و پرسنل آگاهی در محل کشف جسد حضور پیدا کرده و معاینه محلی، عکس برداری، انتقال جسد به پزشکی قانونی و سایر اقدامات لازم انجام شد.

با وجود اینکه بدلیل مشهود نبودن آثار ضرب و جرح فعلا" فرضیه قتل مطرح نیست و احتمال اینکه متوفی براثر عارضه ای همچون سکته قلبی یا مغزی جان خود را از دست داده باشد وجود دارد،اما هنوز علت اصلی مرگ این زن برای پلیس مشخص نیست و اطلاعات تکمیلی و دقیق تر در این خصوص متعاقبا" اطلاع رسانی خواهد شد، با این حال حسب دستور قضایی همسر نامبرده که دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر نیز هست دستگیر و تحت نظر قرار گرفته است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.