پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 25 مرداد 1399

کد خبر : 93270

 
بنیامین بهادری از آنتن جا ماند!
تاریخ خبر : 1398-02-19
     
 
 
     
متن خبر :


 برنامه «ماه ماه» بر اساس آنچه روابط عمومی سازمان صدا و سیما اعلام کرده بود، قرار بود با اجرای بنیامین بهادری به جای «ماه عسل» قبل از افطار پخش شود، اما در پی اعلام این خبر، شبکه سه سیما با انتقادهایی مبنی بر سلبریتی محوری همراه شد و در نهایت مدیران این شبکه تصمیم به خارج کردن برنامه «ماه ماه» از کنداکتور شبکه سه کردند.
بنیامین بهادری برای دومین با است از اجرای یک برنامه تلویزیونی باز می‌ماند. پیش از این هم قرار بود اجرای برنامه «تب تاب» را بر عهده بگیرد اما در نهایت روی آنتن نرفت. پس از اعلام خبر اجرای «ماه ماه» توسط بنیامین، این خواننده از هر گونه اظهار نظر و تأیید خبر خوداری کرد.
اجرای بنیامین بهادری در نخستین شب رمضان روی آنتن نرفت و «ماه ماه» از کنداکتور شبکه سه خارج شد. با وجود اعلام رسمی تلویزیون به منظور اجرای برنامه پیش از افطار شبکه سه توسط بنیامین بهادری، این برنامه در نخستین شب ماه رمضان روی آنتن نرفت.
سال‌های گذشته همواره «ماه عسل» از یک روز قبل از ماه رمضان روی آنتن می‌رفت.
برنامه «ماه ماه» به تهیه‎کنندگی سید علی احمدی قرار بود در ۳۰ قسمت ۷۰ دقیقه‎ای ویژه برنامه افطار شبکه سه سیما باشد و به صورت زنده پخش شود.این ویژه برنامه گفت‎وگو محور بنا بوده با رویکرد مثبت‎نگری، مهربانی، امیدبخشی و تمرکز بر مقولاتی چون ایثار، از خودگذشتگی و بخشش، هر شب از ساعت ۱۹ تا حوالی اذان مغرب روی آنتن باشد.
 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.