پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 11 مهر 1402

کد خبر : 131152

 
رییس پلیس راه:

آمار جانباختگان تصادفات در استان همدان ۴۳ درصد کاهش یافت
تاریخ خبر : 1402-01-02
     
 
 
     
متن خبر :رییس پلیس راه استان همدان با اشاره به آمار حوادث جاده ای از آغاز طرح نوروزی(۲۴ اسفندماه سال گذشته تاکنون)گفت: آمار جانباختگان تصادفات استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته۴۳ درصد کاهش یافته است.

علی فکری روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: سال گذشته طی این مدت ۶ فقره تصادف فوتی رخ داده بود که هفت نفر از هموطنان در این حوادث جان باختند که امسال این آمار با وقوع سه فقره تصادف و چهار فوتی کاهش ۴۳ درصدی را به همراه داشته است.

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: سال گذشته در این مدت ۲۵ فقره تصادف جرحی رخ داده که در مجموع ۳۶ نفر مجروح شدند که این آمار امسال به ۱۵ فقره تصادف و ۲۵ نفر مجروح کاهش یافته است. ️

️سرهنگ فکری با اشاره به افزایش حجم ترددها و سفر های نوروزی و شرایط خاص جاده های استان همدان به جهت قرار گرفتن در مسیر شاهراه مرکز به غرب و بالعکس گفت: امسال ترددهای وسایل نقلیه در استان افزایش ۱۳ درصدی دارد.

به گفته وی ترددها از چهار میلیون و ۵۱۱ هزار سال گذشته طی این مدت به پنج میلیون و ۸۷۰ هزار تردد افزایش یافته است.

سرهنگ فکری یادآور کرد: تیم های پلیس راه با استقرار در مسیرهای شریانی استان و کنترل تردد خودروها، با رانندگان متخلف بدون اغماض برخورد می کنند.

وی یادآور شد: ۳۰ نقطه حادثه خیز و پرتصادف این استان تا پیش از رسیدن نوروز ۱۴۰۲ با همکاری راهداری ایمن سازی شدند.

رییس پلیس راه استان با قدردانی از همراهی مردم و رعایت قانون از سوی شهروندان و مسافران سالی سرشار از صحت و سلامتی برای هموطنان به ویژه هم استانی های عزیز آرزو کرد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.