1401-08-291401-09-09bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 9 آذر 1401

کد خبر : 122543

 
رونمایی از پاس همدان در نیم‌فصل دوم

پاس برای بقا محکوم به پیروزی است
تاریخ خبر : 1400-12-09
نویسنده : سلیمان رحیمی
     
 
 
     
متن خبر :

امروز در آغاز دور برگشت لیگ دسته دوم کشور از چهره جدید پاس همدان در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی مریانج رونمایی می‌شود.
هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم قهرمانی باشگاه‌های کشور جام آزادگان امروز با انجام 6 بازی در گروه دوم و در شهرهای مختلف آغاز می‌شود و نیم‌فصل دوم استارت می‌خورد.
نیم‌فصل دوم با حذف گل‌ریحان البرز با 13 تیم آغاز می‌شود و در انتها یک تیم سقوط می‌کند. این هفته تیم فوتبال پاس همدان در ورزشگاه خانگی خود شهید حاجی‌بابایی مریانج میزبان تیم ون‌پارس نقش جهان اصفهان است.
پاس پس از سپری کردن یک نیم‌فصل بد و کسب نتایج ضعیف و سقوط به انتهای جدول، با درایت مدیریت جدید، باشگاه در تعطیلات نیم‌فصل سر و سامان گرفت. مشکل اقامتی تیم حل شد و با باز شدن پنجره نقل و انتقالات این تیم توانست 8 بازیکن جدید جذب کند تا در نیم‌فصل دوم با قدرت بیشتری قدم به رقابت‌ها بگذارد.
پاس در نیم‌فصل نخست با 3 برد و 3 مساوی و 7 باخت و کسب 12 امتیاز در قعر جدول جای گرفت و از کاندیدا‌های سقوط شد، اما با ترمیم نقاط ضعف به‌خصوص درون دروازه این تیم قصد دارد تا دوباره نفس بکشد و با توجه به شرایط روحی خوبی که شاگردان سیامک فراهانی به دست آوردند امید می‌رود که این تیم در نیم‌فصل دوم با توان بیشتری ظاهر شود و با کسب نتایج قابل قبول خود را از انتهای جدول جدا کند.
مدیرعامل جوان و علاقه‌مند این تیم افکار بلندی در سر دارد و در کوتاه‌مدت قصد دارد تا به تیم سر و سامان بدهد و ابتدا این تیم را در لیگ دسته دوم حفظ کند و سپس در برنامه بلندمدت اندیشه صعود را در سر می‌پروراند. جو حاکم بر تیم بسیار خوب شده مشکلات مالی تا حدودی مرتفع شده و با جذب بازیکنان جدید و انگیزه بالا پاس خود را برای آغاز یک نبرد سنگین آماده می‌کند.
اگر بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شده باشند امروز شاهد بازی متفاوتی از سبزپوشان همدانی خواهیم بود. شب گذشته پاسی‌ها در ضیافت شام مدیرعامل حضور پیدا کردند و از چهره تک‌تک آنها می‌شد انگیزه را احساس کرد و این نوید روزهای خوش را می‌دهد.
پاسی‌ها امروز میزبان یکی از مدعیان صعود هستند. ون‌پارس نقش جهان با 23 امتیاز پس از شاهین بندرعامری در رده دوم قرار دارد و از بخت بالایی برای صعود برخوردار است.
 این تیم برای کسب پیروزی قدم به همدان گذاشته است و سیامک فراهانی سرمربی محجوب پاس باید تیم خود را طوری روانه میدان کند که فضا برای عرض اندام تیم میهمان بسته شود و پاس با کسب پیروزی راه خود را برای بقا هموار کند.
این دیدار را حامد صادقی‌جو، مجتبی کامرانی و محمد حمزه قضاوت خواهند کرد و امیدواریم که شاهد فوتبالی زیبا از جانب هر 2 تیم باشیم و پاس بتواند با دست پر از زمین خارج شود. همزمان با این بازی در دیگر دیدارها شاهین بندرعامری صدرنشین رقابت‌ها میزبان نود ارومیه است. شهرداری نوشهر از تیم مس نوین کرمان پذیرایی می‌کند. فولاد نوین در ورزشگاه اختصاصی خود در اهواز پذیرای اترک بجنورد است. عقاب تهران میزبان شهید قندی یزد است و ایمان سبز شیراز از تیم خلیج فارس ماه‌شهر پذیرایی می‌کند. در حال‌حاضر شاهین بندرعامری با 26 امتیاز صدرنشین است و 2 تیم ون‌پارس نقش جهان اصفهان و فولاد نوین اهواز با 23 امتیاز از بخت‌های صعود به شمار می‌روند و در انتهای جدول نیز پس از سقوط گل‌ریحان البرز، پاس با 12 امتیاز قعرنشین است و رقابت سختی برای بقا با تیم‌های مس نوین کرمان، عقاب تهران، شهرداری نوشهر و حتی اترک بجنورد دارد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.