1403-03-141403-03-24bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 24 خرداد 1403

کد خبر : 134191

 
بابک صمدیان سرمربی تیم‌ پاس همدان شد
تاریخ خبر : 1402-06-16
     
 
 
     
متن خبر :


نماینده تام‌الاختیار مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: بابک صمدیان به عنوان سرمربی تیم پاس همدان انتخاب شد.

محمدتقی رحیمی در گفت‌وگو تسنیم؛ با بیان این که برای انتخاب سرمربی پاس رایزنی‌های زیادی با چند مربی مطرح بومی و غیربومی صورت گرفت اظهار داشت: در نهایت صبح امروز بابک صمدیان به عنوان سرمربی تیم پاس همدان در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور انتخاب شد.

وی افزود: صمدیان از مربیان با تجربه و با دانش بومی استان همدان است و سابقه مربیگری در تیم پاس را هم در کارنامه خود دارد و به فضای موجود در این باشگاه و فوتبال همدان کاملا آشناست.

نماینده تام‌الاختیار مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در امور پاس عنوان کرد: تمرینات تیم پاس برای حضور موفق در لیگ دسته دوم از شنبه آینده هجدهم شهریورماه آغاز می‌شود.

رحیمی با اشاره به این که پتروشیمی هگمتانه به عنوان حامی مالی در کنار باشگاه پاس حضور دارد تاکید کرد: احمدتقوی از مربیان و بازیکنان با سابقه کشور که سابقه بازی در تیم پاس تهران را هم در کارنامه خود دارد، به عنوان دستیار صمدیان در این فصل در کنار تیم حضور خواهد داشت.

وی ضمن قدردانی از پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در امور باشگاه پاس تصریح کرد: مذاکره با بازیکنان مدنظر سرمربی را از همین امروز آغاز کردیم تا با تیمی قدرتمند راهی مسابقات این فصل شویم.

سوابق صمدیان

به گزارش تسنیم؛ بابک صمدیان متولد 1352 در شهر همدان است و سابقه بازی در تیم‌های فجر، کارگران، انصار، شهرداری و الوند همدان را در کارنامه خود داشته است.

صمدیان درسطح ملی نیز سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی دانشجویان ایران در زمان احمد خداداد را در کارنامه ورزشی خود دارد.

وی مدرس فیفا و برگزارکننده کلاس های سطوح مختلف مربیگری فوتبال ایران است.

سرمربی جدید تیم پاس همدان سابقه سرمربیگری در تیم‌های شهرداری همدان، پاس همدان، پاس نوین را دارد، و به عنوان کمک اول نیز در تیم‌های  توسعه کیش و آلومینیوم هرمزگان فعالیت کرده است.

صمدیان در کنفرانس علم فوتبال در حاشیه جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی دعوت به سخنرانی و ارائه مقاله شده بود.

وی در نیم‌فصل دوم‌ فصل 98_ 99 لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور جانشین علی قربانی در تیم پاس شد و توانست نماینده فوتبال همدان را از سقوط نجات دهد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.