پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 5 ارديبهشت 1403

کد خبر : 120362

 
توقف شهرداری همدان در سیرجان
تاریخ خبر : 1400-08-10
     
 
 
     
متن خبر :

شهرداری همدان صفر-آرمان‌گهر سیرجان  صفر

داوران: ایمان کهیش، مرتضی سلطان‌نژاد و واحد طوسی
بازیکنان شهرداری: محمد صابری‌زاده، حسین کاظمی، علی فرهانی، میلاد داودی، محمدعباس تبار، امیرحسین سوری، امیرحسین پورقاسمی، محمد بیرانوند، امیرمحمد نسایی، امیر ابراهیم بیگی، مهدی خلج
سرمربی: رضا طلایی‌منش
بازیکنان آرمان‌گهر: کوروش ملکی، امیر محمودآبادی، حسین احمدی، آرمان اکوان، مرتضی نگهداری، جعفر برزگر، علی دهقان، علی قربانخانی، کمالالدین نیک‌خوی، رضا پورمهدی‌آبادی، رضا دهقان
سرمربی: قاسم شهبا
سیرجان ورزشگاه امام‌علی(ع) هفته سوم لیگ دسته یک جام آزادگان
 سومین هفته از رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه‌های کشور جام آزادگان با انجام 9 بازی در شهر‌های مختلف دنبال شد. در یکی از این بازی‌ها در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان تیم شهرداری همدان میهمان آرمان‌گهر سیرجان بود.
تیم فوتبال شهرداری همدان که با 4 امتیاز در بالای جدول قرار داشت با هدف کسب پیروزی قدم به میدان گذاشت و از همان دقایق نخست بازی سعی داشت با کنترل توپ و میدان نبض بازی را در دست بگیرد.
در نیمه نخست بازی 2 تیم فوتبال متعادلی را به نمایش گذاشتند و توپ بیشتر در میانه میدان در چرخش بود و در این نیمه حادثه خاصی به وجود نیامد و 2 تیم مساوی به رختکن رفتند.
با آغاز نیمه دوم تیم شهرداری بهتر ظاهر شد و برتری محسوسی نسبت به تیم میزبان داشت و 2 بار تا یک قدمی گشودن دروازه آرمان‌گهر پیش رفت. ابتدا محمد نسایی بخت گل‌زنی را از دست داد و سپس امیر حسین‌پورقاسمی در یک موقعیت تک به تک با دروازه‌بان سیرجان نتوانست گل‌زنی کند و تیم شهرداری علی‌رغم برتری محسوس به تساوی بدون گل رضایت داد و 2 تیم از تقسیم امتیاز راضی بودند.
در دیگر دیدارهای این هفته خیبر خرم‌آباد 2 بر یک استقلال خوزستان را شکست داد و با 9 امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت. ویستاتوربین با یک گل شمس‌آذر قزوین را شکست داد، ملوان با همین نتیجه تیم قشقایی شیراز را مغلوب کرد، سایپا تهران 2 بر یک مس کرمان را با شکست بدرقه کرد، شهرداری آستارا با 2 گل ماشین‌سازی نگون‌بخت را برد، خوشه طلایی و استقلال ملاثانی با نتایج مشابه 2 بر یک به ترتیب مس شهربابک و پارس جنوبی جم را شکست دادند و 2 تیم شاهین شهرداری بوشهر و رایکا بابل نیز به تساوی بدون گل رضایت دادند.
در پایان هفته سوم خیبر خرم‌آباد با 9 امتیاز صدرنشین است و ملوان انزلی با 7 امتیاز در جای دوم قرار دارد و تیم‌های قشقایی شیراز، خوشه طلایی ساوه  و شهرداری آستارا با 6 امتیاز سوم هستند و تیم شهرداری همدان به همراه رایکا بابل و استقلال ملاثانی با 5 امتیاز در جایگاه ششم قرار دارند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.