پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 23 آذر 1397

کد خبر : 83821

 
برگزاری اختتامیه جشنواره خاطره نویسی سردار همدانی
تاریخ خبر : 1396-11-24
     
 
 
     
متن خبر :

اختتامیه جشنواره خاطره نویسی سردار همدانی 25 بهمن ماه در همدان برگزار می شود.
دبیر این جشنواره در گفت‌وگو با فارس از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی خاطره‌نویسی ویژه سردار شهید همدانی خبر داد و اظهار کرد: چهارشنبه 25 بهمن ماه از ساعت 8:30 صبح این مراسم در  بلوار شهید مفتح سالن اجتماعات ابن سینا برگزار می‌شود.
علیرضا اکبری با بیان اینکه سخنران مراسم سردارحمید حسام است و مجری توانمند کشوری محمدرحمان نظام‌الاسلامی آن را اداره خواهد کرد، گفت: سرود ویژه سردار همدانی توسط استاد گلریز رونمایی می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این مراسم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیمای استان، سازمان بسیج هنرمندان، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سپاه محمدرسول‌ا...، سپاه انصارالحسین(ع) همدان، معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین و... برگزار می‌شود.
وی با تاکید بر لزوم تبیین شخصیت شهیدهمدانی برای نسل جوان، افزود: شهیدهمدانی شهید جهان اسلام است که 40 سال از عمر خود را صرف مجاهدت و خدمت به مردم و اسلام کرده که باید بیشتر شناسانده شود.
اکبری با اشاره به اینکه به گفته مقام معظم رهبری شهید همدانی «این رزمنده قدیمی، صمیمی و پرتلاش جوانی پاک و متعهد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت در دفاع از میهن اسلامی و نظم جمهوری اسلامی گذراند»، گفت: باید از راه‌های مختلف این شخصیت بزرگوار را معرفی کرد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.