پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

کد خبر : 81135

 
شنیده 2986
تاریخ خبر : 1396-05-23
     
   
     
متن خبر :

1-رئیس شورای چهارم همدان از کاندیداتوری برای شهرداری انصراف داده است. گویا رضا میرزایی در پیامی ضمن تقدیر از پیشنهاد دهندگان خود را از گزینه های شهرداری همدان کنار کشیده است. گفتنی است گزینه های شورا برای شهرداری همدان به 8 نفر رسیده است.
2-دست همدان در صندلی های کابینه خالی تر ازدولت قبل می شود. گویا با انتصاب علی اصغر مونسان به سمت معاونت رئیس جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور تعداد همدانی های کابینه به یک نفر کاهش یافته است. گفتنی است در کابینه جدید علیرغم پیش بینی ها این فقط ولی ا... سیف رئیس نهاوندی بانک مرکزی بوده که در کابینه باقی مانده است.
3-پراید و پژو بیشترین شکایات مشتریان را داشته اند. گویا یکی از دلایل توقف تولید پراید در سایپا حجم این شکایات مردمی بوده است.گفته می شود علیرغم نارضایتی مصرف کنندگان از محصول 405 ایران خودرو تا کنون راضی به توقف این محصول نشده است. گفتنی است دو روز پیش سایپا رسما از توقف تولید پراید در سال آینده خبرداد.
3- منتخبان شورای پنجم شهر همدان امروز جلسه دارند.
گویا این جلسه با هدف تصمیم‌گیری برای انتخاب گزینه‌های نهایی پست شهرداری همدان است. گفته می‌شود دو طیف اصولگرا و اطلاح‌طلب شورا در جلساتی درونی انتخاباتی درونی برگزار کرده‌اند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.