1399-05-101399-05-20bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 20 مرداد 1399

کد خبر : 93197

 
رونمایی از کتاب «خلقنده» در شهر کتاب همدان
تاریخ خبر : 1398-02-18
     
   
     
متن خبر :


 کتاب «خلقنده» نوشته حمید‌رضا مالمیر نویسنده همدانی در روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه ازساعت 18:30 الی 20 در بین علاقمندان به کتاب در شهرکتاب همدان رو نمایی می‌شود. نویسنده کتاب ، با بیان اینکه مضمون کتاب درباره خلاقیت است، گفت: این کتاب به ما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توان در هر حوزه و زمینه‌ای خلاقیت را تعریف کنیم.
حمیدرضا مالمیر با اشاره به اینکه برای نگارش کتاب خلقنده علاوه بر مقالات متعدد، 20 کتاب نیز مطالعه کرده است، افزود: در کتاب، تمرینات خاصی جهت افزایش خلاقیت در هر رشته ای آورده شده، که با انجام آنها قطعا توانایی افراد در انجام کارها افزایش می‌یابد. وی اضافه کرد: آموزش نویسندگی، آموزش نقاشی، توضیحاتی در مورد حفظ و استحکام رابطه‌ها، آموزش توانمندسازی و رونق کسب و کار از جمله آموزش‌های درج شده در کتاب است.
مالمیر با بیان اینکه کتاب «خلقنده» کتابی تئوری و تمرینی است، اظهار کرد: احتمالاً مباحث کتاب به زودی در وبسایت نویسنده و به طور رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد. وی در پایان خاطر نشان  کرد: این کتاب توسط انتشارات « آپریس» و با قیمت 30 هزار تومان به بازار عرضه شده که در مراسم رونمایی از 30 درصد تخفیف برخوردار است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.