1403-02-261403-03-05bool(false) 1403-02-261403-03-05bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 5 خرداد 1403

کد خبر : 131865

 
اخبار فرهنگی استان:

"هپلی" در ملایر اجرا می‌شود
تاریخ خبر : 1402-02-16
     
 
 
     
متن خبر :


"هپلی" در ملایر اجرا می‌شود
 نمایش شاد و موزیکال «هپلی» ویژه کودکان و نوجوانان توسط گروه هنری هوران در ملایر به روی صحنه رفته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، این نمایش به نویسندگی ندا کشاورز و کارگردانی مهدی اکبری با بازیگری بهنام شهبازی، شهرام معارف وند، رضا احمدی، مولود امیری، کیمیا زنگنه، هلنا کاشفی، مهدی وطن خواه تا ۲۳ اردیبهشت، صبح ها ویژه مدارس و بعد ازظهرها برای عموم اجرا می‌شود.


«خاله سوسکه» در درگزین بر روی صحنه می‌رود
 نمایش موزیکال «خاله سوسکه» کاری از گروه هنری هیوا، در شهرستان درگزین بر روی صحنه می رود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، این نمایش به کارگردانی عطیه رفیعی برای مخاطب کودک و نوجوان اجرا می‌شود. سید یاسین فاطمی، محمد کرمی، مبینا جهانگیر، سید حسام تفرشی و فاطمه قاسمی ارادت بازیگران این نمایشگاه هستند. این نمایش از 16 تا 22 اردیبهشت ماه در دو سانس 16 و 17:30 کتابخانه علامه دخدا درگزین بر روی صحنه می‌رود.


برپایی نمایشگاه کتاب در ملایر
 اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر با همکاری فرمانداری، شهرداری و شورای شهر نمایشگاه و فروشگاه کتاب در سرای فرهنگ و هنر این شهرستان برپا کرده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، در این نمایشگاه 2 هزار عنوان کتاب در قالب ۱۵ هزار جلد با موضوعات قرآنی، مذهبی، ادعیه، کودک و نوجوان، ادبی، تاریخی و روانشناسی با ۵۰ درصد تخفیف ارائه شده است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.