1400-10-221400-11-02bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 2 بهمن 1400

کد خبر : 117482

 
رئیس پلیس راهور همدان:

محدودیت تردد محورهای گنجنامه و بلوار ارم برداشته شد
تاریخ خبر : 1400-02-19
     
 
 
     
متن خبر :

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از برداشته شدن محدودیت تردد مسیرهای گنجنامه و بلوار ارم در شهر همدان خبر داد.
فرخ جمالی در گفت‌وگو با ایسنا، ادامه داد: با توجه به نارنجی شدن همدان و شرایط کرونایی جدید از دیروز ۱۸ فروردین‌ماه ممنوعیت تردد در محورهای تفریحی گنجنامه و بلوار ارم وجود ندارد.
وی با بیان اینکه در روزهای اخیر تردد بین شهرستان‌های همدان افزایش یافته است، اظهار کرد: با توجه به نارنجی بودن همدان ورود خودروهای شهرهای قرمز کرونایی به شهر ممنوع بوده و جریمه خواهند شد.
جمالی با اشاره به اینکه بیش از ۱۰۰۰ خودروی دارای پلاک تهران در همدان وجود دارد، خاطرنشان کرد: مالکان این خودروها در همدان ساکن هستند و به دلایل مختلف خودروهایشان دارای پلاک بومی نیست.
وی با اشاره به اینکه طبق روال قبل ممنوعیت شبانه انجام می‌شود، افزود: طی سه روز گذشته تردد درون شهری در ساعات عصر نسبت به قبل بیشتر شده است و شاهد افزایش ترافیک در شهر هستیم.
رئیس پلیس راهور شهرستان همدان در پایان با بیان اینکه در حال حاضر طرح برخورد با پلاک‌های مخدوش و ناخوانای موتورسوارها در شهر اجرا می‌شود، گفت: اگر این خودروها در سطح شهر مشاهده شوند اعمال قانون شده و مبلغ ۶۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.