پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 16 آذر 1399

کد خبر : 48846

 
ساماندهی نیروی انسانی اولویت اول ملایر
تاریخ خبر : 1393-05-22
     
   
     
متن خبر :

 ساماندهي نیروی انسانی اولویت اول طرح پروژه مهر ملایر است.
معاون مدیرکل و مدیر آموزش‌وپرورش ملایر در جلسه پروژه مهر با بيان اينكه ساماندهی نیروی انسانی و دوره متوسطه اول در حال انجام است، گفت: مشکلات 30 نفر از همکاران دوره ابتدایی که از لحاظ جسمی، روحی و روانی مشكلات خاص دارند بررسی و قرار شد که هنگام سازماندهی نهایت همکاری با آنها انجام شود.
حجت‌ا... چهاردولي افزود: جلسه هماهنگی و بررسی عملکرد، نقاط قوت و ضعف برای مدیران مدارس در هفته اول شهریورماه پیرامون پروژه مهر برگزار می‌شود.
وي اظهار کرد: موضوع گروه‌های آموزشی در آموزشگاه‌ها، گروه‌های همدرس و شورای معلمان در مدارس از برنامه‌های سال تحصیلی جدید ما است که فعال شدن آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
چهاردولي به اجرایی شدن طرح کلاس‌های موضوعی، طرح مداوم، تعالی کیفیت مدیریت و کیفیت آموزشی اشاره و بیان كرد: فعال کردن صندوق امداد با مبالغ بیشتری برای رفع مشکلات جسمی و روانی همکاران از دیگر برنامه‌های ماست که سعی داریم به صورت جدی پیگیری كنيم تا در این راستا به همکاران فرهنگی خدمات بهتری ارائه شود.
دبیر پروژه شهرستان و معاون آموزش متوسطه نيز ضمن ارائه گزارش کار پروژه مهر شهرستان خاطرنشان کرد: براي بهتر به ثمر رساندن کارها برای رابطان پروژه مهر مدارس جلسه توجیهی برگزار و انتظارات اداره کل را به آنها یادآوری کرده‌ایم. حمید حیدررضایی اظهار کرد: وزارت آموزش‌وپرورش طبق اولویت برنامه‌های سازماندهی همکاران آموزشی برای حضور در کلاس‌ها در نخستین روز سال تحصیلی جدید را در دستور کار دارد؛ به صورتی که هیچ کلاسی بدون معلم نباشد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.