1397-06-251397-07-04bool(false) 1397-06-251397-07-04bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 4 مهر 1397

کد خبر : 83171

 
فرار پاس از شکست خانگی
تاریخ خبر : 1396-08-23
     
 
 
     
متن خبر :

در هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور و در یکی از دیدارهای گروه سوم این مسابقات، عصر امروز تیم فوتبال پاس همدان در خانه خود با تساوی دو بر دو برابر شهرداری بم متوقف شد.

در این دیدار که از ساعت 14:15 در استادیوم شهدای قدس همدان و در حضور نزدیک به 500 تماشاگر علاقمند به پاس برگزار شد، دو تیم تن به نتیجه تساوی دادند تا امتیازات آخرین بازی دو تیم در نیم فصل نخست لیگ دسته دوم فوتبال تقسیم شود.

قبل از آغاز این بازی گروه داوری، تماشاگران و بازیکنان پاس و شهرداری بم به منظور ابراز همدردی با جان‌باختگان زلزله شب گذشته کرمانشاه یک دقیقه سکوت کردند.

به گزارش فارس ، آرمین رحیم‌زاده، اکبر گنجی، مهدی رمضان‌زاده، ابراهیم کوه افکن، رضا کاشفی، سیدمحمد ابوترابی، میثم زمانی، میثم نصیری، رسول ناصربخت، مصطفی نوبخت و غلام داودوندی 11 بازیکنی بودند که مجید باقرنیا در این بازی برای پاس به زمین بازی فرستاد. حسین حبیبی، سعید حیدری و تیمور شکری نیز به عنوان بازیکنان تعویضی وارد زمین بازی شدند.

برای شهرداری بم هم کوروش کیانی، کیهان میرزاده، محمدجواد صادقی، کامبیر دهقان، علی پورگلستانی، صادق صفایی، یاسر رحیمی، فرزاد درویشی، احمد محمدیان، علی اصغر توکلیان و علی وزیری به زمین بازی رفتند. ضمن اینکه حمزه سعادت‌آبادی و مهدی دستیار نیز به عنوان نفرات ذخیره پا به زمین بازی گذاشتند.

در دقیقه 21 ارسال دقیق نصیری از سمت راست با کنترل زیبای ابراهیم کوه‌افکن در روی خط 18 قدم و چرخش عالی این بازیکن همراه شد و شوت زیبای این مهاجم وارد دروازه شهرداری بم شد.

هفت دقیقه بعد ضربه ایستگاهی و تماشایی احمد محمدیان از پشت 18 قدم، توپ را به کنج دروازه آرمین رحیم‌زاده سنگربان پاس نشاند تا بازی در نیمه اول مساوی شود.

در دقیقه 86 علی وزیری مهاجم فرصت‌طلب شهرداری بم گل دوم تیمش را وارد دروازه پاس کرد تا نماینده همدان در آستانه نخستین شکست با باقرنیا قرار گیرد.

این اما پایان کار نبود. تیمور شکری تعویض طلایی باقرنیا در لحظات پایانی بازی کار را به تساوی کشاند تا پاس از یک شکست خانگی در دقایق پایانی بازی فرار کند.

تیم فوتبال پاس همدان در هفته دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور که نخستین هفته از دور برگشت بازی‌ها نیز محسوب میشود میزبان تیم خیبر خرم‌آباد خواهد بود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.