1402-12-041402-12-14bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 14 اسفند 1402

کد خبر : 121397

 
آغاز تمرینات سروقامتان برای جبران ناکامی‌ها
تاریخ خبر : 1400-10-06
     
 
 
     
متن خبر :

با توجه به تعطیلات نیم فصل لیگ دسته یک والیبال کشور تمرینات تیم سروقامتان جهت حضور قدرتمند نسبت به دور رفت آغاز شد.
مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان با اعلام این خبر گفت: به دنبال بازگرداندن اعتبار والیبال همدان در بعد حرفه‌ای هستیم، در گذشته والیبال همدان در ابعاد مختلف حرف‌های زیادی در کشور برای گفتن داشته و حضور چندین تیم در سطح لیگ‌های کشور شاهدی بر این ادعاست.
امید رحیمیان یادآور شد: امسال پس از مدت‌ها تمامی دلسوزان والیبال استان با تغییراتی که در سطح هیأت استان و شهرستان‌ها اتفاق افتاده با همدلی و اتحاد پای کار آمدند تا روزهای درخشان والیبال همدان تکرار شود.
وی با اشاره به اینکه تیم دسته یکی سروقامتان بهترین هدفگذاری برای والیبالیست‌های بومی استان خواهد بود، اضافه کرد: سعی شده تیم امسال تلفیقی از بازیکنان باتجربه و میدان دیده غیر بومی و بازیکنان مستعد بومی تشکیل شود. تغییراتی در کادرفنی در اواسط دور رفت انجام شد و حضور علیرضا نادی، کاپیتان اسبق تیم ملی به عنوان سرمربی تیم موجب بالا رفتن انگیزه تک تک بازیکنان و حتی تیم اجرایی و مدیریتی باشگاه شده تا از حیثیت والیبال همدان در کشور دفاع شود.
رحیمیان با بیان اینکه با هماهنگی سرمربی تیم طی 3 روز شرایط حضور همه بازیکنان مستعد برای قرار گرفتن در جمع تیم فراهم شده است، گفت: در 3 روز گذشته همه بازیکنان در پست‌های مختلف در تمرینات حاضر شدند که درصورت جلب نظر سرمربی در نیم فصل دوم به تیم اضافه خواهند شد.
وی یادآور شد: با توجه به توافق صورت گرفته بین باشگاه سروقامتان و علیرضا نادی به زودی کلاس‌های ارتقای مربیگری، آموزش و همچنین دوره‌های استعدادیابی با همکاری مهدی هادی برگزار می‌شود.
رحیمیان گفت: از همه‌ بازرگانان، مدیران و صاحبان صنایع استان جهت حمایت از ورزش والیبال استان و بهره‌مندی از منافع مادی و معنوی این رویداد دعوت به همکاری می‌کنم و با توجه به پخش زنده مسابقات از شبکه استانی، فضایی مناسب و استانداردی را جهت برندینگ و تبلیغ تولیدات و صنایع استان فراهم شده است که به طور قطع با حضور حامیان ورزش می‌توانند از شرایط مساعد موجود بهره‌مند گردند.
گفتنی است، در چارچوب دور برگشت لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های ایران تیم سروقامتان همدان باید در مرودشت به مصاف تخت‌جمشید برود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.