1398-01-261398-02-05bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 5 ارديبهشت 1398

کد خبر : 84687

 
در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان همدان عنوان شد

هدف دشمنان تزلزل نظام با چالش در حوزه اقتصادی است
تاریخ خبر : 1397-05-17
     
 
 
     
متن خبر :


بخشعلی کامرانی صالح با بیان این موضوع گفت: از زمانی که دشمنان به اهمیت سه رکن دین، رهبری و مردم پی برده‌اند همواره به دنبال آسیب‌زدن به آن‌ها و یا جدا کردن یک رکن از دیگر ارکان بودند تا نظام را متزلزل کنند ولی دین الهی خدشه‌ناپذیر و برای همگان است.
وی با تأکید بر اینکه رکن رهبری همواره مورد هجمه‌های دشمنان قرار گرفته اما با هوشیاری مردم در این حوزه نیز دشمنان موفق نشده‌اند، تصریح کرد: بنابراین دشمنان و استکبار مردم را مورد بیش‌ترین تهاجمات قراردادند و در برهه‌های مختلف مردم را مورد هدف قرار دادند.
کامرانی صالح تصریح کرد: هدف از راه‌اندازی جنگ اقتصادی خسته کردن مردم است چرا که مردم اصلی‌ترین رکن در میان دیگر ارکان پیروزی انقلاب و ثبات نظام است.
فرمانده انتظامی استان همدان با تأکید بر اینکه بخشی از اعتراضات مطالبات به حق مردم و بخشی نیز ضعف در مدیریت مدیران است، ابراز کرد: بخش دیگر مشکلات کنونی جامعه دشمنان هستند که با راه‌اندازی جنگ اقتصادی می‌خواهند حوزه اقتصادی کشور را با چالش مواجه کنند تا مردم را به آن سمت‌وسو که می‌خواهند هدایت کنند.
وی با بیان اینکه با تلاش‌های خوب نیروی‌های انتظامی استان حدود 80 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کشف شده است، تأکید کرد: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 15 درصد افزایش یافته است.
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: در حوزه مبارزه با مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون بیش از یک هزار و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 8 هزار نفر مصرف‌کننده و توزیع‌کننده خرد مواد مخدر دستگیر شدند.
وی با قدردانی از زحمات فرمانده سابق انتظامی شهرستان همدان با بیان اینکه 70 درصد جرائم استان همدان در مرکز استان است، عنوان کرد: تلاش‌های مجاهدانه فرمانده انتظامی شهرستان سبب شده است که در عرصه‌های مختلف توفیقات خوبی حاصل شود.
*10 درصد کاهش در سرقت‌ها
فرمانده سابق نيروي انتظامي شهرستان همدان نيز در اين جلسه گفت: در سال 94 كه اين سمت به من واگذار شد، وقوع روزانه 35-30 سرقت در همدان امری طبيعي بود ولي ما اين آمار را كاهش داديم و در حال حاضر نسبت به سال 94، 10 درصد كاهش در سرقت داشتيم.
پژمان قويمي اضافه كرد: در حال حاضر روزانه 15-14 سرقت در استان اتفاق مي‌افتد ولي متأسفانه در 4 ماه گذشته 13 درصد افزايش سرقت در استان داشته‌ايم.
وی اظهار کرد: در كشف سرقت در همدان در 4 ماهه سال 97 نسبت به سال 96، 74 درصد افزايش كشفيات داشتيم و همچنين 57 درصد افزايش در دستگيري سارقين داشته‌ايم.
در این مراسم از زحمات سه‌ساله پژمان قویمی تقدیر شد و جمشید باقری به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان همدان معرفی شد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.