1403-04-211403-04-31bool(false) 1403-04-211403-04-31bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 31 تير 1403

کد خبر : 128871

 
ساماندهی موتورسیکلت‌های بالای 250‌سی‌سی
تاریخ خبر : 1401-09-24
نویسنده : حمید سلیمی
     
 
 
     
متن خبر :

 
طرح پلاك گذاری موتورسیكلت های بالای 250 سی سی از گذشته با جلسه های مختلف مسئولان پلیس راهور و شورای تامین استان مطرح شده است و طرح ساماندهی این موتورها در دستور کار قرار دارد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان با اعلام این مطلب گفت: طبق دستور شورای تامین استان جلسه تعیین تکلیف موتور سیکلت های بالای 250 سی سی با حضور معاون دادستان، رئیس شماره گذاری نیروی انتظامی، رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتور سواری استان و مدیران ستادی اداره کل برگزار شد.

علی ضمیری کامل در خصوص این نشست اظهار كرد: طرح پلاك گذاری موتورسیكلت های بیش از 250 سی سی از گذشته با جلسه های مختلف مسئولان پلیس راهور و شورای تامین استان مطرح شده است. خوشبختانه نگاه های مثبتی در اجرای طرح اعمال شده است اگر تردد موتورسیكلت های بیش از 250 سی سی در سطح شهر كنترل شود باید این وسایل نقلیه هر چه زودتر پلاك شده تا از تخلفات آنها در سطح شهر جلوگیری كنیم.

وی افزود: هیأت موتور سواری و اتومبیلرانی استان باید نسبت به رصد آمار مشمولین و متقاضیان دریافت کد یا پلاک منظور اقدام نمایند.همچنین هیأت موتور سواری و اتومبیلرانی استان باید نسبت به جمع آوری اطلاعات در خصوص نحوه عملکرد استان های همجوار، در ارتباط موضوع مطروحه و فرایند اعمال کد و جی پی اس موتور سیکلت های موصوف ، اقدام نمایند.

ضمیری افزود: بمنظور بررسی جامع ابعاد موضوع و نیز تسهیل در تصمیم گیری مناسب ، در جلسه آتی کار گروه ، از نمایندگان پلیس امنیت قضایی ،اداره اموال تملیکی و اداره کل بیمه نیز باید حضور داشته باشند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.