پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 3 فروردين 1402

کد خبر : 126585

 
آمادگی 100 درصدی گاز همدان برای ورود به فصل سرد؛ قبای تازه بر تن تجهیزات گازرسانی
تاریخ خبر : 1401-06-24
     
 
 
     
متن خبر :


تعمیرات اساسی تجهیزات، ایستگاه ها و شبکه گازرسانی استان همدان بر اساس برنامه در جریان است تا این شرکت برای ورود به فصل سرد سال و تامین پایدار گاز بخش های مختلف، آمادگی 100 درصدی داشته باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان، در حاشیه بازدید از ایستگاه های CGS شهر همدان گفت: عملیات تعمیرات اساسی، همه ساله در فصل گرم سال آغاز می شود تا با افزایش ضریب اطمینان تجهیزات بتوانیم در فصل سرد سال، گاز طبیعی مورد نیاز مشترکین را به صورت پایدار و ایمن تامین نماییم.

محمدصادق محبی نظر با اشاره به اجرای عملیات تعمیرات اساسی ایستگاه های تقلیل فشار گاز 100 هزار و 180 هزارمترمکعب برساعت که تامین کننده گاز شهر همدان هستند، افزود: تعمیرات اساسی این ایستگاه ها شامل بازرسی و تعویض اسلیوها، رگولاتورها، شات آف ولوها، گسکت ها و... براساس برنامه در جریان است و تا پایان شهریورماه به پایان می رسد.

وی تاکید کرد: با بهره گیری از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در فرایند تعمیرات اساسی توانسته ایم علاوه بر افزایش راندمان و قابلیت اطمینان، در مسیر تحقق شعار سال گام های مؤثری برداشته و از تولید ساخت داخل حمایت کنیم.

محبی نظر ادامه داد: در قالب تعمیرات اساسی امسال تلاش شده با اقدام‌های نوآورانه و اصلاحی در جهت کاهش زمان اجرا و صرفه جویی در هزینه ها نیز گام برداریم.

و خوشبختانه فرایند تعمیرات اساسی این شرکت بدون هیچ حادثه‌ای و با رعایت همه اصول ایمنی و بر اساس استانداردهای تدوین‌شده محقق شده است.
لازم به ذکر است دراین بازدید، روسای گازرسانی شهرستان ها و شهر همدان، مدیرعامل شرکت گاز استان را همراهی کردند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.