1402-12-021402-12-12bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 12 اسفند 1402

کد خبر : 130834

 
فضاسازی قرآنی شهر به مناسبت رمضان
تاریخ خبر : 1401-12-16
     
 
 
     
متن خبر :


 امسال در نظر داریم شعاری واحد و متناسب با ماه مبارک رمضان در فضاسازی شهری داشته باشیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر همدان در جلسه کمیسیون فرهنگی با موضوع فضاسازی قرآنی شهر اظهار کرد: این جلسه با هدف جمع‌بندی نظرات در خصوص فضاسازی شهری توسط شهرداری برگزار شده است.

سعید شهابی‌نیا با بیان اینکه هر ساله اقداماتی در راستای فضاسازی قرآنی سطح شهر انجام می‌شود، گفت: نصب بنرها و انجام اقدامات فرهنگی از آن جمله بوده و با توجه به هزینه‌های صرف شده، امسال در نظر داریم شعاری واحد و متناسب با ماه مبارک رمضان در فضاسازی داشته باشیم.

شهابی‌نیا در خصوص اجرای المان‌های قرآنی در ورودی‌های شهر نیز تصریح کرد: طراحی مورد نظر در این خصوص انجام شده و به دنبال اجرای آن هستند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز تشکیل یک کمیته تخصصی قرآنی ذیل کمیسیون فرهنگی شورا را اقدامی مؤثر دانست و خاطرنشان کرد: در حوزه فرهنگ قرآن‌آموزی و ترویج قرآن نگرانی‌هایی وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای شهر همدان، حجت‌الاسلام ناصر صفری با بیان اینکه رویکردها باید به سمت اجرای برنامه‌های مؤثر در حوزه ترویج قرآن باشد، اظهار کرد: برنامه‌ها باید به سمتی برود که مردم را با قرآن آشتی دهیم به صورتی که لذت معارف قرآن را به مردم بیاموزیم.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.