1400-07-151400-07-25bool(false) 1400-07-151400-07-25bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 25 مهر 1400

کد خبر : 116827

 
خاص بودن شرایط فعلی با خیز موج چهارم کرونا
تاریخ خبر : 1400-01-21
     
 
 
     
متن خبر :

ابتلا به ویروس کرونا در موج چهارم افزایشی و آمار ابتلا و فوت در این روزها بیشتر شده که این نشانه خاص بودن شرایط فعلی است.

استاندار همدان در ستاد استانی مدیریت کروناویروس همدان، با بیان اینکه موج چهارم کرونا بسیار خطرناک تر از قبل است، اظهار کرد: عادی انگاری ها در جامعه باعث افزایش ابتلا به کرونا شده است و باید همه ما شرایط خطرناک فعلی را درک کنیم و حساسیت ها را به این خطر بزرگ افزایش دهیم.

سیدسعید شاهرخی تصریح کرد: با افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، باید برخورد قضایی صورت گیرد که مصداق این تخلف برگزاری مراسم عروسی و عزا است و به شدت باید برخورد شود.

استاندار همدان در ادامه بیان کرد: ۵۶ درصد علت ابتلا در استان مراسم های خانوادگی است بنابراین باید خانواده ها خطر موج چهارم را پیگیری کرده و از دورهمی ها پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه ادارات دولتی باید دورکاری را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: ادارات استان دورهمی را رعایت کنند و تنها یک سوم کارمندان حضور داشته باشند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی کروناویروس همدان، شاهرخی مطرح کرد: یک سوم کادر اداری آموزش و پرورش حضور داشته باشند اما نیاز به حضور کادر آموزشی در هیچ دوره ای و تحت هیچ شرایطی نیست.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.