پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 13 آذر 1399

کد خبر : 73516

 
معاون خدمات شهری شهرداری همدان:

شهرداری همدان آماده استقبال از فصل پاییز می‌شود
تاریخ خبر : 1395-06-20
     
   
     
متن خبر :

 معاون خدمات شهری شهرداری همدان با بیان اینکه شهرداری همدان برای استقبال از ماه مهر آماده شود، گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و مراکز دانشگاهی اقدامات لازم توسط شهرداری در حال انجام است.
مجید درویشی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به اینکه ستاد استقبال از مهر از ابتدای شهریور ماه سالجاری در شهرداری همدان فعال شده است، افزود: طرح استقبال از مهر شامل ۶ فصل و ۵۴ شرح وظیفه است و بر این اساس شهرداری با تمام توان خود در زمینه استقبال از مهرماه وارد عمل شده است.
وی با بیان اینکه در آغازین روز سالتحصیلی، جشن بازگشایی مدارس برگزار می‌شود، بیان کرد: امسال نیز با توجه به برنامه‌ریزی مناطق این برنامه برگزار می‌شود.
معاون خدمات شهری شهرداری همدان دیوارنویسی مدارس، نصب تابلوهای معرف در معابر اصلی و فرعی، لکه‌گیری آسفالت مسیر مدارس، خط‌کشی خیابان‌های منتهی به مدارس، برگزاری مراسم زنگ مهر و بازگشایی مدارس و پاکسازی معابر و جمع‌آوری نخاله‌ها در مسیر مدارس را از جمله اقدامات در دست اقدام عنوان کرد و گفت: شست‌وشو و آماده‌سازی اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها و افزایش اتوبوس‌های نوسازی شده ناوگان از دیگر اقدامات است.
وی همچنین از معرفی ۱۲ مدرسه از سوی آموزش‌وپرورش همدان برای دریافت خدمات ویژه خبر داد و گفت: این مدارس به صورت ویژه از خدمات کاشت گل، لکه‌گیری، دیوارنویسی، احیای کف‌نوشته‌ها و خط‌کشی معابر منتهی به مدرسه برخوردار می‌شوند.
درویشی بیان کرد: اجرای رسمی برنامه‌های مدیریت شهری در استقبال از مهرماه از ۲۴ شهریور ماه تا ۴ مهرماه خواهد بود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.