پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 9 اسفند 1398

کد خبر : 101673

 
کمک 5 میلیاردی به بیماران سخت‌درمان همدان
تاریخ خبر : 1398-08-25
     
   
     
متن خبر :


 مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از ارائه خدمات 5 میلیارد ریالی به بیماران سخت‌درمان همدان خبر داد.
حمید شاکری‌صفت در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه در ۶ ماهه ابتدای امسال ۳۱۰ بیمار به بخش مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان مراجعه کرده‌اند اظهار کرد: در این مدت به ۱۰۶ بیمار مساعدت شده و ۲۰۴ بیمار نیز راهنمایی شده‌اند تا به سایر موسسات حمایتی مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه در این مدت یک‌میلیارد و ۵۶۸ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال به بیماران مساعدت شده است گفت: از طریق انعقاد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش استان به ۱۵ نفر از بیماران این مجموعه ۲۹۶ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال کمک شده است.
مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به اینکه ۲۳۲ نفر حامی بیماران طرح سخاوت هستند افزود: تعداد بیماران این طرح ۲۰۰ نفر هستند.
وی با بیان اینکه یک میلیارد و ۳۴ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۷۶۷ ریال در طرح سخاوت به بیماران مساعدت شده است خاطرنشان کرد: به ارزش ۵۷ میلیون و ۶۱۰ هزار ریال نیز در این طرح کمک غیرنقدی به بیماران شده است.
شاکری‌صفت با اشاره به اجرای طرح «طعم مهربانی» گفت: در این طرح یک‌هزار و ۲۴۶ پرس غذای گرم بین بیماران دارای سوء تغذیه به ارزش  ۲۸۲ میلیون و ۸۰۵ هزار ریال توزیع شده است.
وی با بیان اینکه به ارزش ۱۳۵ میلیون ریال سبد غذایی خشک و بن خرید بین ۱۳۵ بیمار توزیع شده است افزود: ۲۲۳ کیلوگرم گوشت قربانی به ارزش ۲۲۳ میلیون ریال و ۱۸۷ قطعه گوشت مرغ به ارزش ۵۶ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال بین بیماران توزیع شده است.
مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خاطرنشان کرد: در قالب طرح ضیافت ماه رمضان 150 میلیون ریال و طرح شوق دیدار «عیادت از بیماران» 10 میلیون ریال هزینه شده است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.