پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 3 فروردين 1402

کد خبر : 121493

 
کایزن تاپ و هزار نکته آموزشی
تاریخ خبر : 1400-10-11
نویسنده : فاطمه سادات باب‌الحوائجی
     
 
 
     
متن خبر :
 چه چیزی ژاپن، کشور بازنده و طرف اصلی در جنگ جهانی دوم را که توسط بمب‌های اتمی آمریکا وادار به تسلیم شده بود، از کشوری شکست خورده و به بردگی کشیده شده و تحت سیطره قدرت‌های جهانی، در عرض کمتر از 30 سال، تبدیل به نخستین و مهمترین قدرت اقتصادی و فناوری در دنیای امروز کرد؟ (کایزن)
چه عاملی این امید، تلاش، برنامه‌ریزی و تعهد را در این سیستم مدیریتی و تیم‌سازی و مشارکت گروهی را تا بدانجا ارتقا داد که از درون این خاکستر، شرکت‌های عظیم و چندملیتی مانند, toyta, sony, Honda,HiHYو... به مانند ققنوس افسانه‌ای متولد شد؟ مدیریت‌کایزن
گویا ژاپن خسته از جنگ و تسلیم به مانند انیمیشن‌های متنوع و داستانی فوتبالیست‌ها، آینده موفق و هیجان‌انگیز قهرمانی تیم‌های ملی فوتبال را در کودکان و خردسالان دمید تا تنها در 20 سال آینده ژاپن 5 بار آقای فوتبال آسیا و اعجوبه فیفا گردد؟ فلسفه مدیریتی کایزن 
آری ژاپن با فلسفه مدیریتی کایزن می‌تواند تا سال‌ها همچنان در تمامی عرصه‌های تولیدی و برندینگ، الگوی کاملی از تحول و پیشرفت باشد و مردمش با افتخار نام برندهای خود را به سنت‌های فلسفی خود پیوند بزنند.
این فلسفه مدیریتی که از عمق کشور آفتاب تابان با فرهنگ ناب و اصیل سامورایی و اصول فنی و ورزش‌های هنرهای رزمی طلوع می‌کند همان کایزن است؛ و اینک کایزن‌تاپ در همدان در دسترس شماست.
کایزن یعنی بهبود مستمر در هر لحظه و در هر مکان و در هر شخصی که در سازمان قرار دارد به منظور رسیدن به اهداف مأموریت و درکل تغییر جهان‌بینی ما از جهان امروز به سوی جهانی بهتر و عالی‌تر. 
به همین جهت شرکت مدیریتی سرمایه‌گذاری و برندینگ کایزن‌تاپ با هدف بهبود مستمر و طراحی اصول اولیه تیم‌سازی، تجاری‌سازی محصول و مدیریت صادرات و با بهره‌گیری از تکنیک‌های نوین بازاریابی با توجه به ظرفیت‌های کشاورزی، صنعتی، گردشگری در استان همدان مشغول فعالیت می‌باشد.
در شرکت کایزن‌تاپ با هدف بهبود مستمر با استفاده از اصول تیم‌سازی، مشارکت تمامی اعضا در فرایندهای تصمیم‌گیری سازمان و ارائه راهبردهای استراتژیک در سطح مدیران و کارآفرینان نقشه عملیاتی و اجرایی طرح‌ریزی، نظارت و اجرا می‌نماید، به گونه‌ای که در این فرایند راهبری این شرکت همانند ابزارهای ناوبری (قطب‌نما،  نقشه، فانوس دریایی وJPS ) نقش هدایت، پایش و تعیین مسیر را در اختیار مدیران قرار می‌دهد.
ابزارهای که بسیاری از افراد از وجود آن ناآگاه و یا در استفاده از این ابزارها دچار خطای سهوی و ناخواسته می‌گردند و آنان را در این مسیر متلاطم در جنبه‌های سرمایه‌گذاری، تولید، ارتباطات و رضایت مصرف‌کننده دچار واگشت و یا ایستایی می‌‌نماید.
از ابزارهایی که شرکت کایزن تاپ در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهد می‌توان به مهندسی ذهنی ایده، به کارگیری قانون جذب، بازاریابی نامرئی، نامگذاری محصولات و خدمات، مدیریت ارتباط با مشتری، ویترین‌سازی محصول، تکنیک جذب سرمایه‌گذار، ارتباط با فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گزینش فنی کادر مدیریتی، اخذ علائم تجاری ملی و بین‌المللی، مدیریت صادرات و... اشاره کرد.
مشاوره‌ها، در شرکت کایزن‌تاپ با نحوه عملکرد مخصوص و انحصاری با مراجعان انجام می‌شود، تمامی مکالمات، مصاحبه‌ها، رویدادها ثبت و به‌صورت فیلم در پرونده الکترونیکی ضبط و با اعمال اصلاحات کم و بیش فنی، بایگانی و فیلم برای فرد ارسال می‌گردد تا با چندین بار مشاهده مشاوره در زمان‌های مختلف، در ضمیر ناآگاه فرد نهادینه و به‌صورت رفتار قابل مشاهده و اندازه‌گیری برای حرکت و بهبود مجموعه به سمت یگانگی و وحدت مدیریتی در اختیار قرار می‌گیرد و نیز برخی از این مستندات با اجازه مراجعه‌کنندگان و به منظور آشنایی بیشتر سایر مدیران در فضای مجازی بارگذاری و پخش می‌گردد.
اکنون شرکت کایزن‌تاپ، از تمامی تولیدکنندگان پایتخت تاریخ و تمدن ایران‌زمین برای دستیابی به قله‌های موفقیت و تبدیل شدن به برندهای تجاری در داخل و خارج از کشور را  به آدرس - همدان، برج سعیدیه طبقه 6 واحد 616 با شماره تماس  38311095-38311277- و فضای مجازی 09398138872 از طریق واتساپ دعوت به همکاری می‌نماید و دستانتان را به گرمی می‌فشارد.
در ادامه نیز به اطلاع می‌رساند مجموعه مقالات مدیریتی به سبک کایزن‌تاپ برای بهره‌گیری و آشنایی مدیران و علاقه‌مندان به‌صورت مستمر و از طریق نشریه وزین همدان‌پیام در دسترس خواهد بود.
 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.