1403-04-211403-04-31bool(false) 1403-04-211403-04-31bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 31 تير 1403

کد خبر : 121671

 
احتمال صعود سروقامتان به مرحله حذفی
تاریخ خبر : 1400-10-20
     
 
 
     
متن خبر :

 رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال قهرمانی باشگاه‌های ایران هفته دوازدهم خود را سپری کرد و تیم سروقامتان همدان با غلبه بر حریف خود رعد پدافندهوایی ارتش ایران به یک پیروزی شیرین دست یافت و موفق شد خود را تا پله ششم جدول بالا بکشد.
شاگردان علیرضا نادی در این رقابت‌ها 4 پیروزی و 7 شکست را کسب کردند و با کسب 14 امتیاز امیدهای خود را برای صعود افزایش دادند.
در این رقابت‌ها تیم‌های گل‌گهر ‌سیرجان، وارنای گیلان، ایرانشید چالوس و ستاره طبرستان نوشهر در بالای جدول از بخت زیادی برای صعود برخوردارند و پس از این 4 تیم مقاومت بسیج و سروقامتان همدان قرار دارند که با 14 امتیاز چشم به بازی‌های باقی مانده دوخته‌اند تا خود را به جمع 4 تیم بالای جدول نزدیک کنند.
تیم سروقامتان همدان برای رسیدن به جایگاه مطمئن جدول و صعود به مرحله حذفی 6 بازی دیگر پیش‌رو دارد که در این رقابت‌ها باید امتیازات لازم را کسب کند. این تیم ابتدا فردا سه‌شنبه در ورزشگاه فردوسی میزبان وارنای گیلان است، این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار است. تیم شمالی در رده دوم جدول از مدعیان صعود است در این بازی سروقامتان برای پیروزی قدم به میدان خواهند گذاشت و اگر شاگردان نادی خواهان حضور در جمع 4 تیم بالای جدول هستند باید از این دیدار روسفید از میدان خارج شوند.
سروقامتان پس از این دیدار سخت هفته آینده نیز میزبان است و این بار باید از دیگر تیم مدعی ایرانشید چالوس پذیرایی کند. کسب پیروزی در این 2 دیدار خانگی مقابل مدعیان صعود می‌تواند آرزوهای والیبال همدان را برآورده کند تا سروقامتان با خیالی راحت بازی‌های بعدی را دنبال کنند. این 2 بازی خانگی برای والیبال استان حیاتی است که امیدواریم با موفقیت همراه باشد.
در ادامه رقابت‌ها سروقامتان پس از 2 دیدار خانگی در هفته پانزدهم راهی تبریز می‌شوند تا با تیم اسپورت هوشیار این شهر دیدار کنند و آنگاه 5 بهمن ماه در هفته شانزدهم در سالن ابن‌سینا از ستاره طبرستان نوشهر پذیرایی می‌کند. تیم همدانی در هفته هفدهم نیز در دیداری حساس به مصاف مقاومت بسیج خواهد رفت تا راه خود را برای صعود هموار کند و در آخرین هفته از رقابت‌ها با قرعه استراحت روبه‌رو خواهد بود.
سروقامتان باید بار خود را تا قبل از هفته پایانی بسته باشد و با کسب پیروزی در دیدارهای باقی مانده اندوخته لازم را برای صعود ذخیره کند.
تیم سروقامتان پس از حضور علی‌ نادی در رأس کادرفنی نمایش بهتری داشته است و اگر بازیکنان این تیم به خودباوری برسند می‌توانند در دیدارهای باقی مانده امتیازات لازم را کسب نمایند و راه خود را برای صعود هموار نمایند.
در گروه «ب» نیز سروقامتان همدان، تخت‌جمشید مرودشت، وارنای گیلان، اسپورت هوشیار تبریز، مقاومت بسیج، گل‌گهر سیرجان، رعد پدافند هوایی، ستاره طبرستان نوشهر و ایرانشید چالوس تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات هستند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.