پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 1 خرداد 1397

کد خبر : 84145

 
معاون استاندار همدان:

ماموریت مدیران تحقق شعار سال باشد
تاریخ خبر : 1397-01-23
     
 
 
     
متن خبر :

 باید تلاش برای تحقق شعار سال ماموریت اصلی مدیران استان همدان باشد.
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان در گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان همدان بابیان اینکه نخستین شورای اداری استان و برخی شهرستان ها در سال جاری با محوریت نماز برگزار شد، گفت: سال گذشته تلاش های خوبی انجام شد و رتبه استان همدان در اقامه نماز در کشور درخشان بود و امسال هم ادامه این روند مورد انتظار مردم مومن و دیندار استان همدان است.
به گزارش مهر، رضا قیاسی با بیان اینکه فعالیت برای اقامه نماز تکلیف اداری ما نیست بلکه وظیفه اعتقادی و دینی ما است، افزود: در کنار همه ماموریتها، نماز سرآمد است و همچنین تلاش برای تحقق شعار سال ماموریت اصلی ما است.
وی گفت: طی ۱۰ سال گذشته، ۸ سال را مقام معظم رهبری با موضوعی اقتصادی نامگذاری کرده اند و این شعارها مسیری را طی می کرد که به تولید و اشتغال ختم شود و شعار امسال مکمل این مسیر است.
قیاسی با بیان اینکه اگر تولید انجام شود اما مصرف نشده یا دربازار رقابت شکست بخورد، باعث دپوی کالا در انبارها و تعطیلی واحدهای تولیدی می شود و شکست است، افزود:  تلاش هایی برای تولید و ارتقای کیفیت در حال انجام است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان بابیان اینکه مردم ایران، مردم معتقدی هستند و باید همواره اطلاع رسانی و توجه به خرید کالای داخلی مدنظر باشد، گفت: با خرید کالای خارجی اقتصاد خارج تقویت و اقتصاد ایران ضعیف می شود.
وی بابیان اینکه به نمایندگان استان که نمایندگان خوبی هستند، پیشنهاد دادم که قاچاق را باید پیشگیری کرد، گفت: برخی کالاها قانونی به کشور وارد می شوند و باید برای واردات کالاهایی که در داخل تولید دارند، مانع گذاشته شود که نیاز به وضع قوانین و تعرفه های سنگین تر دارد که قرار بر ورود و قانونگذاری است.
قیاسی تاکید کرد: زمان پایان شعارهای سال، پایان سال نیست و عمل به آن باید ادامه داشته باشد و امسال در ادامه روند حمایت از تولید به حمایت کالای ایرانی توجه ویژه شود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.