1402-11-221402-12-02bool(false) 1402-11-221402-12-02bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 اسفند 1402

کد خبر : 134330

 
ایجاد بزرگترین آکادمی چهارفصل بسکتبال
تاریخ خبر : 1402-06-26
نویسنده : نصرالله طاقتی احسن
     
 
 
     
متن خبر :


 مدیرعامل باشگاه الوند نوین همدان با اشاره به اینکه بزرگترین آکادمی چهارفصل را امسال در رشته بسکتبال در همدان تشکیل دادیم، گفت: برای نخستین بار مجموعه تختی به طور کامل به بسکتبال اختصاص یافت و سانس‌های این مجموعه از ساعت ۸ تا ۲۱ به صورت اختصاصی در اختیار بسکتبالیست‌های پایه همدان در دو بخش پسران و دختران بود.

اکبر افشاری افزود: در مجموع ۵۰۰ نوآموز بسکتبال در دو بخش پسران و دختران در کلاس‌های تابستانی بسکتبال شرکت کردند و هفته قبل نیز اختتامیه کلاس‌های تابستانی در بخش دختران برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر با استعدادیابی صورت گرفته همه تیم‌های پایه بسکتبال همدان در دو بخش پسران و دختران فعال است گفت: از آنجا که همدان در لیگ‌های کشوری تیم ندارد بازیکنانی که به بزرگسالی می‌رسند خانه‌نشین می‌شوند و انگیزه خود را برای ادامه بسکتبال از دست می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه الوند نوین با اشاره به اینکه امیدواریم شرایطی فراهم شود تا همدان در لیگ‌های کشوری صاحب تیم شود، تصریح کرد: برای این گردهمایی بزرگ و تشکیل کلاس‌های تابستانی بسکتبال و آکادمی چهارفصل که در نوع خود برای نخستین‌بار در چنین سطحی برگزار می‌شد از حمایت خانواده نوآموزان، اداره‌کل ورزش و جوانان، هیئت بسکتبال و آموزش و پرورش قدردانی می‌کنم.

افشاری با تأکید بر اینکه با حمایت اداره کل ورزش و جوانان بازسازی و تجهیز سالن تختی یکی از دستاوردهای مهم برای پیشرفت هیات بسکتبال بود، اظهار کرد: مجموعه ورزشی تختی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین سالن‌های شهر مورد بازسازی قرار گرفت و این موضوع باعث رضایت حداکثری بازیکنان بسکتبال شد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.