پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 29 ارديبهشت 1403

کد خبر : 134493

 
برگزاری یادواره شهدای بانک سپه

تجلیل از خانواده شهید حسن زمانیان در مراسم یاد بود شهدای بانک سپه
تاریخ خبر : 1402-07-04
     
 
 
     
متن خبر :


 به گزارش روابط عمومی بانک سپه منطقه همدان روز پنجشنبه 30 شهریور ماه 1402 یادواره شهدای بانک سپه  یادبود شهید حسن زمانیان در ساختمان مدیریت شعب بانک سپه منطقه همدان با حضور مسئولین استانی و کارکنان این بانک برگزار شد.

سردار فرجی دبیر دومین کنگره ملی 8000 شهید استان همدان در این مراسم  ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و شهدای بانک سپه به ویژه شهید حسن زمانیان به بیان  شجاعت و رشادت های رزمندگان اسلام از ابتدای دوران دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت : مدیریت 8 سال جنگ تحمیلی توسط افرادی لایق و شایسته انجام پذیرفت که نتیجه آن پیروزی ملت ایران بر استکبار جهانی بود.

سردار فرجی با تشکر از مردم و مسئولان استان همدان به جهت کمک به برگزاری هرچه باشکوه تر دومین کنگره ملی 8000 شهید استان ، گزارشی از عملکرد ستاد این کنگره ارائه داد.

رضا عسگری مدیر شعب بانک سپه منطقه همدان در ابتدای این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس  با اشاره به نقش  و جایگاه رفیع شهیدان افزود: با عنایت و کمک ویژه خود شهدا مجلس گرامی داشت آنان برگزار می گردد و شرکت در این مراسم قطعا با دعوت خود شهیدان است.

وی با بیان اینکه باعث افتخار و خرسندی است تعدادی از همکاران شاغل و بازنشسته بانک سپه از ایثارگران دوران دفاع مقدس می باشند ، حضور این عزیزان در بانک را مایه خیر و برکت دانست.

شایان ذکر است در این مراسم برنامه هائی همچون پخش کلیپ ، خاطره گوئی و مداحی برگزار که مورد استقبال حاضرین واقع شد .

در پایان این مراسم لوح یادبودی به خانواده شهید حسن زمانیان اهدا و از مقام شامخ آن شهید تجلیل شد .

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.